Basen otwarty od soboty

  • 15.02.2021, 09:20
  • Źródło: UM Kwidzyn
Basen otwarty od soboty
Decyzją rządu od 12 lutego wprowadzono nowe ulgi w dotychczasowych obostrzeniach funkcjonujących w przestrzeni publicznej. Kina, teatry, opery, filharmonie, wybrane obiekty sportowe i…kasyna zostały otwarte tymczasowo na okres dwóch tygodni. Nadzieje na otwarcie siłowni, klubów fitness i restauracji okazały się być niestety przedwczesne.

Osoby dbające o kondycję fizyczną będą mogły jednak korzystać z infrastruktury znajdującej się na otwartym powietrzu, czyli z boisk i kortów, a także stoków narciarskich i basenów.

W Kwidzynie od najbliższej soboty 13. lutego czynny jest basen przy ul. Wiejskiej. Wanny z hydromasażem, brodzik i zjeżdżalnie będą czynne od 16 lutego. W związku z pandemią należy przestrzegać nowego regulaminu obowiązującego na basenie – zachować bezpieczną odległość (1,5 m), do momentu dotarcia do szatni i po wyjściu z niej należy założyć maseczkę na twarz i dezynfekować ręce. Więcej szczegółów na stronie www.kcsir.pl

Basen będzie czynny w poniedziałki w godzinach 11.15-21.00, a od wtorku do niedzieli, w godz. 6.15-21.00. Na pływalni może przebywać jednorazowo maksymalnie do 60 osób. Tyle miejsc dla klientów indywidualnych będzie od wtorku do piątku od rana do 15.00, w późniejszych godzinach, ze względu na grupy sportowe, dla klientów indywidualnych będzie 20 -30 miejsc. Tyle samo będzie w soboty, a w niedzielę od rana do wieczora maksymalna liczba miejsc czyli 60. Grupy zorganizowane mogą liczyć do 40 uczestników i korzystać maksymalnie z 4 torów pływackich, 2 tory przeznaczone są dla klientów indywidualnych. Do tej pory z basenu korzystały grupy sportowe – szkółki pływackie, a także osoby uprawiające triathlon.

Źródło: UM Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe