Pocztówki z Kwarantanny

  • 15.02.2021, 13:00
  • Źródło: Kwidzynskie Centrum Kultury
Pocztówki z Kwarantanny
„Pocztówki z Kwarantanny” to trzeci, po „Demagogu” oraz „Mistrzu i Małgorzacie” projekt grupy teatralnej „Sotie” Sergiusza Mizery, działającej pod skrzydłami Kwidzyńskiego Centrum Kultury.

Projekt naznaczony piętnem izolacji, niepewności, strachu, ale bynajmniej im nieulegający.

Oswajamy się z zamkniętymi przestrzeniami. Nieważne, czy są to nasze pokoje, czy nasze umysły – tak się stało, że młodzież mimowolnie przechodzi kurs szybkiego dorastania. W naszej rzeczywistości trudno uciec od samego siebie. Taka sytuacja rodzi wiele problemów… ale też stwarza wiele możliwości. I chociaż nie widujemy się tak często, jakbyśmy tego chcieli, chociaż przez większość czasu nie możemy pracować tak, jakbyśmy tego chcieli, to z tym większą satysfakcją chcemy oddać w Państwa ręce zbiór krótkich etiud filmowych – Pocztówek wyrwanych z czasów i miejsc, historii niedokończonych, urwanych opowieści, blaknących zdjęć, których wspólnym mianownikiem są ludzie i ich zmagania. Zaczynamy w miejscach, w których żadne z nas nie chciałoby się znaleźć - ale razem postaramy się odnaleźć uśmiech i pogodę ducha. Tęsknimy za Wami, bo tam gdzie teraz jesteśmy, Was być nie może. Z tym większą radością wysyłamy Państwu nasze Pocztówki z Kwarantanny “– z najlepszymi życzeniami, Sergiusz Mizera i „Sotie.”

 

 

Emisja odcinków:

 

19 lutego 2021 r., godz. 20:00 “Nancy Jones”, kanał YouTube/FB @kckkwidzyn

26 lutego 2021 r., godz. 20:00 “Wybór”, kanał YouTube/FB @kckkwidzyn

 

Źródło: Kwidzynskie Centrum Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe