Casting do nowej produkcji teatralnej

  • 10.03.2021, 13:00
  • Źródło: Kwidzynskie Centrum Kultury
Casting do nowej produkcji teatralnej
Po raz kolejny Kwidzyńskie Centrum Kultury ogłasza casting do nowej sztuki w reż. Arka Jaronia.

Jeśli jesteś w wieku 25+, masz w sercu miłość do teatru, chciałbyś spróbować swoich sił jak aktor, dołączyć do zespołu i oprócz nauki mieć wpływ na ostateczną wersję spektaklu, przyjdź na casting.

Podczas przesłuchania pracować będziesz na materiałach przygotowanych przez reżysera.

Czekamy na bardziej i mniej odważnych 22 marca 2021 roku o godzinie 18:00 na Czarnej Sali przy ul. Słowiańskiej 13.

 

Więcej konkretów:

 

- casting przeznaczony jest dla osób dorosłych w wieku od 25 do 50 roku życia (jednakże nie zamykamy się ściśle w tych ramach),

- zajęcia są bezpłatne,

- doświadczenie nie jest tu istotne, łączymy osoby mniej zaawansowane z tymi bardziej, uczymy się od siebie,

- oprócz pracy z tekstem, poruszania się po scenie, odbywać się będą również zajęcia integrujące grupę, czy ćwiczenia na koncentrację,

- warunkiem uczestniczenia w warsztatach jest regularne chodzenie i zaangażowanie w zajęcia,

- w trakcie warsztatów to Wy będziecie mieli wpływ na scenariusz przedstawienia końcowego,

- ilość miejsc ograniczona.

 

Kto prowadzi zajęcia?

Arek Jaroń

W wieku zaledwie 15 lat podjął pracę w Gminnym Ośrodku Kultury w Pszczółkach, na stanowisku koordynator ds. kultury i sportu. Jego ścieżka zawodowa wiodła Go przez szkoły teatralne, warsztaty aktorskie, udział w kabaretach, by w ostateczności sięgnąć po pełne produkcje teatralne dla widzów dorosłych i spektakle familijne.

Ukończył warsztaty pedagogiczno-teatralne dla edukatorów służące poznaniu metod i narzędzi pedagogiki teatru, współpracował przy projektach produkcji teatralnych z ośrodkami kultury i szkołami min. OKSIB Cieplewie, GOK Przywidz, MOK Pelplin, Szkoły Katolickie w Pruszczu Gdańskim.

W 2018r. reżyserował spektakl realizowany dla KCK „Dom pozbawiony głowy” w roku 2019 “Rwa Kulszowa”, a w 2020 roku zaprezentował dwa spektakle “Rok Kamienia” oraz “Osobliwość Panny Rosemary Clooney”. Jego najnowszą sztukę “Lunapark” można było zobaczyć na deskach teatru w marcu 2021 r.

 

Źródło: Kwidzynskie Centrum Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe