Szczepienia przeciwko Covid-19 – nawet 600 osób dziennie!

  • 22.04.2021, 11:00
  • Źródło: UM Kwidzyn
Szczepienia przeciwko Covid-19 – nawet 600 osób dziennie!
W Kwidzynie zostanie otwarty Punkt Szczepień Populacyjnych. Będzie to jedyny, na chwilę obecną, taki punkt na trzy powiaty: kwidzyński, malborski i sztumski.

W środę 21 kwietnia 2021 r. nastąpił odbiór kwidzyńskiego punktu szczepień, który przeprowadzili przedstawiciele Pomorskiego oddziału NFZ. Punkt Szczepień Populacyjnych, został utworzony przez samorząd miasta Kwidzyna, przy współpracy Starostwa Powiatowego i Zdrowie – Ratownictwo Medyczne Sp. z o.o. w Kwidzynie

Na tę chwilę gotowe są dwa stanowiska do szczepień, na których można zaszczepić 300 osób dziennie, tygodniowo 2 100 osób. Docelowo przygotowane są cztery takie stanowiska.

Od 4 maja ruszają szczepienia. Prowadzić je będą pracownicy Zdrowie – Ratownictwo Medyczne Sp. z o.o.

Rejestracja odbywać się będzie telefonicznie. Uruchomione zostaną specjalne numery telefonów dla mieszkańców Kwidzyna i okolicy. Szczepienia będą się odbywały w godz. 8:00-18:00, siedem dni w tygodniu.

Źródło: UM Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe