Spektakl - Osobliwość Panny Rosemary Clooney

  • 30.04.2021, 13:00
  • Źródło: Kwidzynskie Centrum Kultury
Spektakl - Osobliwość Panny Rosemary Clooney
-Dzień dobry! -A dzień dobry! Dzień dobry! -Długo Pani stoi? -Tutaj niedługo. Jeszcze w hotelu byłam, kwiaty świeże do wazonów powstawiać. -Pani, w tych hotelach, pensjonatach proszę Pani, to się takie cuda dzieją, że w końcu albo ktoś horror zrobi, albo komedię. - Ja to komedię wolę, proszę szanownej Pani. -Naprawdę?! To ja Pani szanownej coś powiem i nie będzie to tylko zabawna komedyjka. W tym pensjonacie u tej panny Rosemary Clooney, to wszystko, proszę ja szanownej Pani, stanęło na głowie, nie wyliczając tego, do czego ludzie są zdolni na progu bankructwa. Przepraszam, ma Pani czas, żeby posłuchać do końca? -No teraz to nie mam. Kwiaty na cmentarz świeże niosę. -To ja zapraszam do siebie 2 maja na 20:00, to wtedy do końca Pani o tej historii opowiem. Do widzenia! -Do widzenia.

Czwarta odsłona twórczości Arka Jaronia w Kwidzyńskim Centrum Kultury.

Po takich tytułach, jak „Dom pozbawiony głowy”, „Rwa Kulszowa” czy bardzo dobrze przyjętym „Roku kamienia” czas na pewną osobliwość, do której reżyser i scenarzysta w jednym, zdążył nas przyzwyczaić. Aktorami tak jak i w poprzednich produkcjach, są mieszkańcy Kwidzyna, którzy zgłosili się do udziału w projekcie z czystej miłości do teatru.

Zaproponowana tym razem komedia sytuacyjna swoją akcję rozgrywa w podupadającym pensjonacie Panny Rosemary, która wraz z przyjaciółkami wpada na genialny pomysł na biznes. Wielowątkowa akcja łącząca losy bohaterów, lekki humor i nieskomplikowana fabuła to jest to, co grupa Arka Jaronia proponuje na otwarcie jesiennego sezonu teatralnego.

 

Obsada

Katarzyna Budnik - Evelin Hayley

Olga Drelich - Judith Moore

Angelika Żak - Harriet Morris

Dariusz Deluga - Thomas Ray

Anna Topolska _ Rosemary Clooney

Olga Buczkowska - Theresa Snob

Aleksandra Wiśniewska - Kimberly Lesley

Katarzyna Opacka - Audrey Heep

Arek Jaroń - Gaylord

 

 

WYDARZENIE ONLINE!!!

https://www.youtube.com/watch?v=RlfTYK1KRLc

 

Źródło: Kwidzynskie Centrum Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe