Wkrótce gra miejska „Prabuckie Zabytki”

  • 07.05.2021, 08:33
  • Źródło: Prabuckie Centrum Kultury i Sportu
Wkrótce gra miejska „Prabuckie Zabytki”
Już niedługo, 15 maja o godzinie 15:00 Prabuckie Centrum Kultury i Sportu oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Prabutach organizują grę miejską „Prabuckie Zabytki”. W grze zwiedzić będzie można bramę kwidzyńską, zabytkowe wodociągi, ruiny zamku i Kościółek Polski. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, niespodzianek oraz atrakcyjnych nagród w loterii fantowej.

Gra miejska „Prabuckie Zabytki”

Organizator:

Prabuckie Centrum Kultury i Sportu
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Prabutach

Opis, zasady i warunki uczestnictwa

Gra miejska „Prabuckie Zabytki” polega na zwiedzeniu, dotarciu uczestników do punktów kontrolnych usytuowanych w miejscach zabytkowych naszego miasta oraz podbiciu kart kontrolnych w tych punktach..

W grze „Prabuckie Zabytki” udział biorą osoby indywidualne oraz drużyny 2 – 5 osobowe.

Drużyna powinna składać się z osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym (sytuacja pandemiczna).

Przynajmniej 1 osoba w drużynie musi być pełnoletnia.

Osoby, drużyny biorące udział w grze „Prabuckie Zabytki” zaczynają od Bramy Kwidzyńskiej w Izbie Pamięci Wernera Zebrowskiego, gdzie otrzymują kartę uczestnictwa do dalszego zwiedzania i wzięcia udziału w loterii fantowej.

Dalsza kolejność zwiedzania zabytków jest dowolna, ale żeby wziąć udział w loterii fantowej, należy zakończyć w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Prabutach, gdzie po oddaniu karty uczestnictwa i wzięcia udziału w „łatwym” quizie o „Prabuckich Zabytkach” przystępujemy do loterii fantowej.

Udział w grze jest bezpłatny i dobrowolny.

Źródło: Prabuckie Centrum Kultury i Sportu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe