Policjant po służbie przyczynił się do zatrzymania włamywacza, którego poszukiwano 4 lata

  • 29.06.2021, 09:00
  • Źródło: KPP Kwidzyn
Policjant po służbie przyczynił się do zatrzymania włamywacza, którego… Policja
Dzielnicowy z Posterunku Policji w Gardei będąc po służbie w czasie wolnym zauważył poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności mężczyznę. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol Policji. Poszukiwany trafił do zakładu karnego, celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Dzielnicowy przyczynił się do zatrzymania 39-letniego mężczyzny, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.

Dzielnicowy z Gardei 25 czerwca br. około godziny 12.00 w czasie wolnym od służby będąc na spacerze z dzieckiem, na terenie gminy Gardeja zauważył poszukiwanego mężczyznę. Funkcjonariusz natychmiast zareagował i powiadomił swoich kolegów pełniących tego dnia służbę. Do czasu przyjazdu funkcjonariuszy, dzielnicowy obserwował poszukiwanego i szedł za nim, podając bieżącą lokalizację swoim kolegom. 39-letni mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności za liczne kradzieże i włamania, a dodatkowo podejrzewany jest o kolejną kradzież z włamaniem. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 4 lat.

Mężczyzna został zatrzymany przez patrol policji, noc spędził w policyjnym areszcie, a następnie został przekazany do zakładu karnego. W trakcie przesłuchania przez funkcjonariuszy przyznał się jeszcze do innych włamań na terenie gminy Gardeja.

Źródło: KPP Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe