W Prabutach organizują konkursy świąteczne na najpiękniejszą ozdobę i stroik świąteczny

  • 22.11.2021, 11:10
  • Źródło: PCKiS
W Prabutach organizują konkursy świąteczne na najpiękniejszą ozdobę i…
Prabuckie Centrum Kultury i Sportu zaprasza mieszkańców Prabut i gminy do wzięcia udziału w konkursach: Stroik Bożonarodzeniowy oraz Ozdoba Świąteczna. Konkurs trwa do 27 grudnia 2021 roku

Stroik Bożonarodzeniowy

Organizatorem konkursu jest Prabuckie Centrum Kultury i Sportu. Przedmiotem konkursu jest wykonanie stroika bożonarodzeniowego „na stół.”  Stroiki powinny być tradycyjne - wykonane z naturalnych materiałów, np. takich jak: orzechy, suszone owoce, szyszki, kora, igliwie, ozdoby zrobione z bibuły, papieru,  nici, masy solnej, modeliny, drewna, zasuszonych roślin oraz elementów wykonanych samodzielnie. Stroiki powinny być funkcjonalne, czyli takie którymi można udekorować świąteczny stół. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, średnich oraz osób dorosłych. Prace należy dostarczyć do Prabuckiego Centrum Kultury i Sportu przy ul. Łąkowej 22 w Prabutach w terminie do 15.12.2021 włącznie, do godz. 15:00. Każdą pracę należy podpisać, tj. podać: imię i nazwisko autora pracy, adres szkoły/zamieszkania, telefon kontaktowy. Takie informacje należy umieścić na spodzie pracy, w miejscu niewidocznym. Prace stają się własnością organizatora w momencie dostarczenia ich do PCKiS.Nagrody za najlepsze prace zostaną przyznane w wyznaczonym przez Organizatora terminie, o którym informacja znajdzie się na stronie facebooka organizatora po ocenieniu prac. Stroiki oceni komisja powołana przez Organizatora konkursu.

Ozdoba świąteczna

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Miasta i Gminy Prabuty. Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednego zdjęcia ozdoby domu, np. elewacji, ogrodu lub balkonu (mieszkanie w bloku). Zdjęcie należy wysłać na adres mailowy: [email protected] do 27.12.2021 włącznie, do północy. W każdym mailu z załączonym zdjęciem w celu potwierdzenia wiarygodności należy umieścić informacje takie jak: imię i nazwisko mieszkańca, adres zamieszkania, tj. adres ozdobionego miejsca przedstawionego na zdjęciu. Zdjęcia zostaną udostępnione na stronie facebooka organizatora, gdzie za pomocą polubień zostanie przeprowadzone głosowanie. Autorzy, których zdjęcia uzyskają największą liczbę głosów, zostaną nagrodzeni przez Organizatora. O terminie odbioru nagród Organizator poinformuje na stronie facebooka.

Źródło: PCKiS

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe