Na wiosnę pomyśl o zmianach w swoim domu!

  • 05.03.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Na wiosnę pomyśl o zmianach w swoim domu!
Wiosna to ten specyficzny czas, w którym potrzebujemy odmiany. Po miesiącach zimy chcemy wpuścić też do naszych wnętrz nieco nowej, pozytywnej energii ,pragniemy, by było w nich bardziej stylowo, być może także bardziej kolorowy, jednym słowem – inaczej. Na szczęście kiedy mamy taką właśnie ochotę, wcale nie musimy decydować się od razu na przeprowadzenie remontu generalnego, który jest bardzo uciążliwy, pracochłonny oraz bardzo długo trwa. Gdy bowiem zdecydujemy się na zakup stylowej fototapety, osiągniemy zaskakująco ciekawie efekty.

W jakim rodzaju pomieszczeń sprawdza się tego typu rozwiązanie?

Myliłby się ten, kto sądzi, że jest to rozwiązanie sprawdzające się tylko w pokoju dziennym (czasami zwanym także salonem, dużym pokojem tudzież pokojem gościnnym), bo tak naprawdę może zostać zastosowane także w kuchni, łazience, przedpokoju, gabinecie przeznaczonym do pracy, jadalni czy tez przedpokoju – czyli wszędzie tam gdzie chcemy wraz z nadejściem wiosny przeprowadzić zmiany na lepsze. Warto sprawdzić, jak wiele ciekawych modeli się obecnie oferuje fototap.pl/fototapety. To świetny sposób na to, by przeprowadzić rewolucję w czterech ścianach.

Pamiętajmy jednak, aby przy wyborze konkretnego egzemplarza kierować się tym, w jakim stylu i w jakiej kolorystyce mamy dane wnętrze urządzone (aby nie dopuścić do powstania efektu kiczu i chaosu). Na przykład jeśli panuje w nim styl skandynawski, barwy związane ze światem natury będą idealne, kiedy jednak postawiliśmy na glamour, sprawdzi się złoto i róż.  Ostatnimi czasy coraz częściej pojawiają się też modele będące reprezentacją technologii 3d – są one uwielbiane zarówno przez młodzież, jak i dorosłych, a także seniorów. Dzięki wybraniu takiego właśnie egzemplarza i zamontowaniu go na powierzchni ściany możemy bowiem sprawić, że nawet bardzo małe pomieszczenie będzie się nam jawiło jako wnętrze sporych rozmiarów, to bowiem zasługa iluzji optyczne, z jaką mamy  w tym przypadku do czynienia.

Ile to kosztuje?

Na szczęście za nowoczesną i pełną wyjątkowego stylu fototapetę na ścianę nie trzeba wcale dużo zapłacić. Już za kwotę rzędu dwustu złotych możemy stać się szczęśliwymi posiadaczami tej niezwykłej ozdoby. Czy jednak nadaje się ona tyko i wyłącznie do tego, by umieścić ja na powierzchni ściany? Nie! Istnieją bowiem modele, które dedykowane są powierzchniom drzwi. Kupuje się je bardzo często wówczas, kiedy nasza stara stolarka drzwiowa jest  w bardzo kiepskim stanie, my natomiast nie zamierzamy od razu kupować nowego egzemplarza. W tym przypadku fototapeta okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Możemy dzięki temu typowi dekoracji ozdobić też stara szafę. To ogrom możliwości!

Grupa Tipmedia
Podziel się: