czwartek, 25 czerwca 2026 19:03
Reklama

Aktualności

Reklama
Reklama
Reklama
Nauczyciele otrzymali podziękowania od Samorządu Powiatu
Nauczyciele otrzymali podziękowania od Samorządu Powiatu
Samorząd powiatu kwidzyńskiego podziękował nauczycielom za ich całoroczną pracę. Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się w sali obrad rady powiatu kwidzyńskiego, wręczone zostały doroczne Nagrody Starosty Kwidzyńskiego za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej, opiekuńczej i organizacyjnej. W uroczystości, oprócz wyróżnionych nauczycieli, udział wzięli między innymi Jerzy Godzik, starosta kwidzyński, Jerzy Śnieg, przewodniczący rady powiatu kwidzyńskiego i wicestarosta Wiesław Wosiak. 03.11.2022 11:25
Reklama
03.11.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
03.11.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
Są dni kiedy człowiek ma czas wolny i nie wie jak go spożytkować tak aby dzień nie zyskał łatki zmarnowanego i z tego powodu pojawia się ten artykuł który podpowie w jaki sposób można ten dzień spędzić. 03.11.2022 10:57    1
02.11.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
02.11.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
Są dni kiedy człowiek ma czas wolny i nie wie jak go spożytkować tak aby dzień nie zyskał łatki zmarnowanego i z tego powodu pojawia się ten artykuł który podpowie w jaki sposób można ten dzień spędzić. 02.11.2022 07:59    2
Wszystkich Świętych - dzień refleksji i zadumy
Wszystkich Świętych - dzień refleksji i zadumy
01.11.2022 08:59    3
30.10.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
30.10.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
Są dni kiedy człowiek ma czas wolny i nie wie jak go spożytkować tak aby dzień nie zyskał łatki zmarnowanego i z tego powodu pojawia się ten artykuł który podpowie w jaki sposób można ten dzień spędzić. 30.10.2022 06:00    3
29.10.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
29.10.22 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować
Są dni kiedy człowiek ma czas wolny i nie wie jak go spożytkować tak aby dzień nie zyskał łatki zmarnowanego i z tego powodu pojawia się ten artykuł który podpowie w jaki sposób można ten dzień spędzić. 29.10.2022 06:00    2
Największy wzór z drzew w Nadleśnictwie Lipusz
Największy wzór z drzew w Nadleśnictwie Lipusz
Jesień to czas niezwykłej ferii barw, jaką możemy oglądać w czasie spacerów, zwłaszcza po pomorskich lasach. To również najlepsza pora aby, już niedługo, móc oglądać niezwykłe nasadzenia drzew. Dzięki charakterystycznemu przygotowaniu drzewek , nasadzenie przybiera zarys naszego godła. 28.10.2022 20:33    3
Płomyki pamięci na grobach bohaterów
Płomyki pamięci na grobach bohaterów
1 listopada jest dla wszystkich Polaków dniem szczególnym. W ten jesienny czas spotykamy się nad grobami naszych bliskich, by uczcić pamięć tych, których już dzisiaj z nami nie ma. 28.10.2022 13:36    5
Generał Wiesław Kukuła przebywał z wizytą w Norwegii
Generał Wiesław Kukuła przebywał z wizytą w Norwegii
Dowódca Wojsk Obrony Terytorialnej gen. broni Wiesław KUKUŁA przebywał z wizytą w Gwardii Narodowej Królestwa Norwegii. Celem spotkania było omówienie współpracy pomiędzy 6. Mazowiecką Brygadą OT a 5. Norweskim Dystryktem. 28.10.2022 12:26    2
Awangarda twórców lokalnych. Nareszcie!!! wyczekiwany wywiad z Aleksandrą Pakułą; utalentowaną pisarką i twórczynią "bez hamulców"
Awangarda twórców lokalnych. Nareszcie!!! wyczekiwany wywiad z Aleksandrą Pakułą; utalentowaną pisarką i twórczynią "bez hamulców"
Młoda pisarka, która pisze genialne romanse. Skąd to wiadomo? Bo jej czytelniczki domagają się kolejnych części w komentarzach na jej profilu FB. 28.10.2022 10:29    2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Harry Potter Treść komentarza: A ten łe. Na zdjęciu co się tak napompował . Pajacowanie w mundurze. Jeszcze to te ze Sztumu porazka Data dodania komentarza: 17.01.2026, 15:13 Źródło komentarza: Panują mrozy, ale tafle lodu na rzekach i jeziorach mogą być cienkie. NIE RYZYKUJ! Autor komentarza: Schlomo Ubermann Treść komentarza: Ale przypał. Chyba nie wypłaci się do końca życia. No ale tak kończą frajerzy. Data dodania komentarza: 14.04.2025, 16:40 Źródło komentarza: ZOBACZ [WIDEO] !!Ujawnienie kokainy wartej 5 mln zł efektem pracy trzech służb mundurowych Autor komentarza: haniaa Treść komentarza: tak o zsrowie trzeba dbać .... Produkty z konopi są mi naprawdę bliskie – i to nie tylko z ciekawości, ale przede wszystkim z własnego doświadczenia. Moja przygoda zaczęła się od bólu kręgosłupa, który towarzyszył mi praktycznie codziennie. Z początku ratowałam się klasykami – ketonal, inne przeciwbólowe – niestety, żołądek długo tego nie wytrzymał. W pewnym momencie bolało mnie już nie tylko plecy, ale też brzuch, dosłownie po wszystkim. Zaczęło się błędne koło – ból, stres, napięcie. Lekarze zaczęli mówić, że pewnie "sama sobie to nakręcam", że to psychosomatyka. Czułam się bezsilna. I wtedy – zupełnie przypadkiem – kuzyn dał mi namiar na Konopną Farmację z Poznania. Po rozmowie z panią farmaceutką dostałam polecenie: olej CBD 5% dekarboksylowany, 3 razy dziennie po 5 kropli. Do tego dorzuciła maść laurową z olejem konopnym, eukaliptusem i propolisem – cudo na ból pleców! Ale to nie wszystko – zaczęłam pić napar z passiflory i łykać olej z czarnuszki na żołądek. Efekt? Jakby ktoś zgasił ogień, który palił mnie od środka. Ból pleców się wyciszył, żołądek odetchnął, a ja zaczęłam normalnie funkcjonować. Coś, co wydawało się beznadziejne, zaczęło mieć sens. CBD naprawdę mi pomogło – nie jako cudowny lek na wszystko, ale jako realne wsparcie, które dało mi ulgę i spokój. Jeśli ktoś z Was się waha, polecam z serca – ale zawsze z głową i najlepiej po konsultacji z kimś, kto zna się na rzeczy Data dodania komentarza: 9.04.2025, 09:09 Źródło komentarza: 7 kwietnia 2025 r. - Ważny dzień w kalendarzu. Światowy Dzień Zdrowia Autor komentarza: Dominik Treść komentarza: Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 664694990 Data dodania komentarza: 8.04.2025, 16:14 Źródło komentarza: Na drodze zginął 59-letni motocyklista Autor komentarza: Zuzia Treść komentarza: Bo książki, zwłaszcza kryminały to emocje. Po to są l. Szkoda, że zapominamy, że jest jeszcze druk i papier tylko gapimy się w te ekrany i scrollujemy shit Data dodania komentarza: 27.03.2025, 23:27 Źródło komentarza: Zabezpieczono pięć automatów do nielegalnych gier hazardowych Autor komentarza: Bronek Treść komentarza: Świetne książki i szacunek za wspieranie lokalności i malychvijczyzn👍🙂 Data dodania komentarza: 27.03.2025, 23:25 Źródło komentarza: Zabezpieczono pięć automatów do nielegalnych gier hazardowych
Reklama
Reklama
Reklama