Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 21:09
WAŻNE!

Sport

SUPRA KWIDZYN – ZACZYNAMY OD ZWYCIĘSTWA!

W meczu inaugurującym rozgrywki V ligi pomorskiej – grupa Gdańsk II w sezonie 2022/2023, drużyna Supry Kwidzyn wygrywa 1:0 z zespołem Raduni II Stężyca.

10.08.2022 08:27
Droga do marzeń wybita w niezwykłej monecie. Możesz nosić w portfelu Lewandowskiego i na tym zarabiać!

Robert Lewandowski to globalna marka, jakiej nie było w historii polskiego futbolu. Po transferze do FC Barcelona jego popularność jeszcze wzrosła. Wielka sportowa klasa przekłada się również na szeroką obecność w świecie pozapiłkarskim. Różnorakie przedmioty sygnowane marką RL9 biją rekordy popularności nie tylko w naszym kraju. Tym razem możemy mówić o wielkiej gratce dla kolekcjonerów – Mennica Gdańska wypuszcza serię monet, przedstawiających jego historię.

01.08.2022 13:34
Wrak Race Kwidzyn dla Ukrainy! Wyścig wraków na torze motocrossowym w Bądkach
25.07.2022 10:58
Letnie Mistrzostwa Polski juniorów w pływaniu

W dniach 13 -17 lipca 2022 nasi 16-letni pływacy wystartowali w Letnich Mistrzostwach Polski juniorów, które odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim.  W zawodach uczestniczyło prawie 400 zawodników z 110 klubów z całej Polski. Kwidzynianie dzielnie przygotowywali się do zawodów przez kilka miesięcy.

25.07.2022 10:49
Strażacy w biegu papiernika. Świetne rezultaty funkcjonariuszek!

W sobotę 4 czerwca grupa strażaków z Tczewa (KP PSP w Tczewie) brała udział w XII Kwidzyński Biegu Papiernika na dystansie 10 km. W ramach tego biegu zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa pomorskiego strażaków o Puchar Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. Wręczenia medali i pucharów dokonano na terenie komendy powiatowej w Kwidzynie.

10.06.2022 09:02
[ZDJĘCIA!!] Kwidzynianie wrócili ze złotem i tytułem Mistrza Polski !

Nasza drużyna zdobyła Złoto Mistrzostw Polski w piłce ręcznej! ‍Dokonali tego Juniorzy młodsi MTS Kwidzyn pod wodzą trenera Macieja Mroczkowskiego wygrali 30:25 finałowy mecz w KS Vive Kielce!

30.05.2022 14:16
Turniej piłki ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa. Turniej wygrały kwidzynianki!

9 kwietnia 2022 roku w Tczewie na terenie hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Tczewie przy ul. Topolowej 23 odbył się turniej piłki ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa w kategorii dziewcząt rocznik 2010.

19.04.2022 12:35
Sukcesy reprezentantów gminy Prabuty i powiatu kwidzyńskiego w biegach przełajowych

We wtorek 12 kwietnia w Człuchowie odbyły się Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Licealiada w biegach przełajowych.

14.04.2022 09:32
MMTS Kwidzyn pokonał Torus Wybrzeże Gdańsk 26:24. Bramkarz Bartosz Dudka został również uznany MVP tego spotkania

Po efektownym meczu MMTS Kwidzyn pokonał Torus Wybrzeże Gdańsk 26:24. Jak się okazało sprawa zwycięstwa rozstrzygnęła się ostatnich 10 minutach meczu. Znakomicie bronił wówczas Bartosz Dudek, a kluczowe bramki w końcówce meczu zdobył Patryk Grzenkowicz. Warto dodać, że bramkarz MMTS został również uznany MVP tego spotkania.

10.04.2022 19:02

Klub Senshi w IX edycji międzynarodowych zawodów w Tczewie zdobył w pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywając 1️⃣6️⃣ złotych medali?, 1️⃣2️⃣ srebrnych? i 4️⃣1️⃣ brązowych?. Karatecy z aż 8 krajów podczas tej imprezy stoczyli setki pojedynków kumite.

23.03.2022 18:47