wtorek, 7 maja 2024 22:32

Sport

Piłka ręczna. O finale zadecydowały karne...  Arka Gdynia z Pucharem Starosty Tczewskiego
Piłka ręczna. O finale zadecydowały karne... Arka Gdynia z Pucharem Starosty Tczewskiego

W minioną sobotę, 14 stycznia odbył się Turniej piłki ręcznej kobiet o puchar Starosty Tczewskiego. Zmierzyły się w nim drużyny SPR Sambor Tczew, SPR Arka Gdynia oraz MTS Kwidzyn.

17.01.2023 16:05
Nauka jazdy konnej w czasie ferii na terenie "Miłosna"

Tereny Rekreacyjno–Wypoczynkowe „Miłosna”, podczas zbliżających się ferii, organizują zimowe kursy nauki jazdy konnej dla dzieci i młodzieży.

03.01.2023 10:20
Nowy rok drużyna USAR Kwidzyn rozpocznie charytatywnie

Charytatywnie rok 2023 rozpocznie drużyna USAR Kwidzyn. 7 stycznia w hali przy ulicy Mickiewicza 56b, podopieczni Trenera Borynia zmierzą się z drużyną Przyjaciół składającą się w byłych i obecnych gwiazd kwidzyńskiej piłki ręcznej!

02.01.2023 11:03    2
Mecz USAR Kwidzyn 34-31 MKS Grudziądz

Zwycięstwem kończy rok 2022 drużyna USARu Kwidzyn. W ramach IX kolejki podopieczni Trenera Dominika Borynia zmierzyli się z drużyną MKS Grudziądz i zwyciężyli 34-31.

27.12.2022 13:56    3
Już dziś o 20:00 mecz Polska - Argentyna

Trzecie starcie Polskiej reprezentacji, tym razem z Argentyną. Liczymy na to, że Robert Lewandowski strzeli kolejnego gola w trakcie mistrzostw. Szykuję się naprawdę emocjonujące 90 minut.

30.11.2022 11:50    13
Już jutro 26 listopada mecz Polska - Arabia Saudyjska

Kolejne starcie Polskiej reprezentacji, tym razem z Arabią Saudyjską. Liczymy na naszego napastnika Roberta Lewandowskiego. Szykuję się naprawdę emocjonujące 90 minut.

25.11.2022 13:15    16
Spotkanie ligowe KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna - USAR Kwidzyn

Przed nami kolejne spotkanie na szczycie w wykonaniu naszego zespołu! Już w tę sobotę o godzinie 17:00 w hali Sokolnik w Kościerzynie, USAR Kwidzyn zmierzy się z lokalną drużyną KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna.

24.11.2022 14:49    7
Dofinansowanie sportu, kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych

30 listopada mija termin przyjmowania wniosków przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie na dofinansowanie sportu, kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych w 2023 roku.

23.11.2022 13:35    1
Kiedy na Mundialu 2022 gra Polska? Kluczowy tydzień dla polskiej piłki

Po niedzielnym meczu otwarcia Katar – Ekwador i miażdżącym zwycięstwie Anglików we wtorek przyszedł czas na mecz fazy grupowej Polska – Meksyk. Podajemy kiedy będziemy mogli obejrzeć mecze fazy grupowej. Już dziś popołudniu mecz Polska - Meksyk. Co mówił przed meczem trener Czesław Michniewicz?

22.11.2022 10:42    6
Relacja z meczu USAR Kwidzyn 32-23 Szynaka Meble Jeziorak Iława

Po długiej przerwie spowodowanej pauzowanymi kolejkami, USAR Kwidzyn wrócił do gry na parkietach I ligi grupy A. Po bardzo dobrej grze, drużyna prowadzona przez Trenera Dominika Borynia zwyciężyła z drużyną Szynaka Meble Jeziorak Iława wynikiem 32-23.

22.11.2022 09:23    2