piątek, 7 października 2022 03:50
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Trusty Jan Nesterowicz

Trusty Jan Nesterowicz

Opis działalności

Nasze społeczeństwo coraz szybciej starzeje się, zwiększa się ilość osób w podeszłym wieku wymagających opieki. W wyniku tego wzrasta też popyt na usługi opiekunów, opiekujących się osobami starszymi w ich miejscach zamieszkania. Seniorzy czy też ich rodziny mogą próbować znaleźć opiekuna we własnym zakresie. Łatwiej jednak jest zwrócić się do jednej z firm specjalizujących się w organizacji profesjonalnej opieki, jak firma "Trusty. Opieka Nad Osobami Starszymi".

Firma zajmuje się opieką nad seniorami w miejscu ich zamieszkania. Możemy zdecydować się na jedną z dwóch opcji. Pierwszą z nich jest opieka godzinowa. Usługę tę firma oferuje na terenie Wrocławia i Warszawy. Firma zapewnia podopiecznym opiekę na ustaloną wcześniej ilość godzin, w określone umową dni tygodnia. Także obowiązki opiekunów określa zawarta wcześniej umowa. Opiekunami dochodzącymi są pracownicy firmy, osoby kompetentne i godne zaufania.

Druga opcja to opieka nad osobami starszymi z zamieszkaniem. Tę usługę firma oferuje na obszarze całej Polski. W imieniu klientów firma dokonuje profesjonalnej rekrutacji opiekunów do kompleksowej, całodobowej opieki nad osobą starszą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rekrutacji klientowi przedstawiani są tylko kandydaci godni zaufania, sprawdzeni i sumienni. Na tę usługę firma daje dwutygodniową gwarancję. Jeżeli opiekun nie jest akceptowany po wstępnym zapoznaniu, przeprowadzana jest ponowna rekrutacja, tym razem bezpłatną.


Lokalizacja
ul. Chmielna 34
00-020 Warszawa
570333373
Reklama