Wtorek, 17 maja 2022 07:24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ZOBACZ!

Ze świata: Włosi szukają sposobu ograniczenia szkód zdrowotnych związanych z paleniem
Ze świata: Włosi szukają sposobu ograniczenia szkód zdrowotnych związanych z paleniem

Na kongresie kardiologów, który odbył się w połowie kwietnia we włoskiej Ligurii, stwierdzono, że e-papierosy i podgrzewacze tytoniu mogą pomóc w ograniczeniu chorób związanych z paleniem.

13.05.2022 07:54
Jak dbać o zdrowie psychiczne?
Jak dbać o zdrowie psychiczne?

Troska o psychikę ma niebywały wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Dzięki temu przeżywamy każdy dzień maksymalnie wydajnie, a jednocześnie jesteśmy przy tym pełni radości i spokoju. Czynności poprawiające kondycje psychiczną zazwyczaj nie wymagają większego poświęcenia ani dodatkowego nakładu czasu. Jak można skutecznie zadbać o psychikę?

29.04.2022 12:59    1
Kto powiedział, że stoły muszą być nudne? Nowoczesne rozwiązania odmienią Twój salon
Kto powiedział, że stoły muszą być nudne? Nowoczesne rozwiązania odmienią Twój salon

Z roku na rok trendy w świecie aranżacji wnętrz ulegają zmianom. Możemy śmiało powiedzieć, że dzisiejsze meble idą z duchem czasu, a nawet wyprzedzają obowiązujące rozwiązania. Dziś, kiedy rynek nieruchomości rozszerza się coraz bardziej widoczny jest przypływ młodych ludzi szukających nowoczesnych rozwiązań Odchodzi się już od klasycznych wystrojów przepełnionych różnymi dodatkami. Aktualnie na topie jest nowoczesność połączona z minimalizmem. Dziś podpowiemy Ci jak wybrać nowoczesny stół do salonu i na co zwrócić uwagę przed jego zakupem!

25.04.2022 08:40
Jak zgromadzić wielu respondentów do badań konsumenckich?
Jak zgromadzić wielu respondentów do badań konsumenckich?

W każdej branży wygrywa ten, kto jest bardziej świadomy i potrafi swoją wiedzę idealnie przełożyć na rzeczywistość. Bagaż doświadczeń to z całą pewnością rzecz na wagę złota, niemniej jednak, bardziej ogólnie, odpowiednie zgromadzenie wiedzy gwarantuje takie same rezultaty. Firma, która zdaje sobie sprawę z potrzeb i zainteresowań grup docelowych swoich produktów startuje z pole position. To właśnie dlatego zarówno małe, jak i największe przedsiębiorstwa decydują się na przeprowadzenie badań konsumenckich. Idea tej praktyki jest bliźniacza do tej, którą stosują partie polityczne, samorządy i inne placówki publiczne w celu zbadania opinii publicznej. Świadomość, jak dokładnie odpowiadać na potrzeby społeczeństwa, daje niezwykłe rezultaty. Ale jak przeprowadzić takie badanie? Jak zebrać potrzebnych do niego respondentów? Dowiesz się tego w tym wpisie.

25.04.2022 08:34
Jak urządzić pokój dziecka? Wypróbuj naklejki na ścianę i ciesz się ich niesamowitym efektem
Jak urządzić pokój dziecka? Wypróbuj naklejki na ścianę i ciesz się ich niesamowitym efektem

Zastanawiasz się jak ciekawie urządzić dziecięcy pokój? Każdy rodzic stoi przed tym samym dylematem, w końcu pomieszczenie dziecięce jest zarówno miejscem wielu zabaw, nauki ale także nocnego odpoczynku. Kluczowe wybranie jest dodatków idealnie pasujących do każdej sytuacji, a dodatkowo takich, które rozbudzą w Twoim dziecku ciekawość świata. Aktualnie obowiązującym trendem są naklejki na ścianę dla dzieci! W poniższym artykule przedstawimy Ci je nieco bliżej. Zapraszamy do czytania!

25.04.2022 08:28
Czym jest beton architektoniczny? Jak zaaranżować wnętrze z jego użyciem?
Czym jest beton architektoniczny? Jak zaaranżować wnętrze z jego użyciem?

Gdzie nie popatrzymy – tam beton. Przyzwyczailiśmy się do tego niezwykle powszechnego tworzywa, dzięki któremu najpiękniejsze budynki mogą stać przez wieki. Czy kogoś zdziwi fakt, że beton był używany już na kilka tysięcy lat przed naszą erą? Starożytny Rzym, co oczywiste, również korzystał z tej mieszaniny o świetnych właściwościach. Istnienia wielu jego zabytków zaświadczamy do dzisiaj i wyróżnić tutaj można kopułę Panteonu czy też wspaniałe akwedukty. Beton ma się nieźle, a jego zastosowanie zdecydowanie wykracza poza podstawowe zadania. Beton architektoniczny jest tworzywem, dzięki któremu możemy wprowadzić niezwykłą estetykę nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz domów i mieszkań. W tym artykule poznasz nieco historię betonu, a także dowiesz się, jak możesz go wykorzystać w swoim własnym domu.

25.04.2022 08:19
Brytyjczycy pogłębiają badania nad e-papierosami: tym razem rozpracowują ich rolę w rozpoczynaniu i rzucaniu palenia
Brytyjczycy pogłębiają badania nad e-papierosami: tym razem rozpracowują ich rolę w rozpoczynaniu i rzucaniu palenia

W dyskusji na temat alternatyw dla palenia często podejmuje się temat początkowych doświadczeń osób młodych i tego, co może stanowić dla nich swoistą „bramę” do uzależnienia.

19.04.2022 09:23
Czekasz na dobry moment, by rzucić palenie? Właśnie taki nadchodzi
Czekasz na dobry moment, by rzucić palenie? Właśnie taki nadchodzi

Rzucanie palenia nigdy nie jest łatwe, zawsze wymaga dużej dyscypliny i jeszcze większej motywacji. Są też momenty, które nie sprzyjają tej decyzji. Jesienią i zimą, gdy za oknem szybko robi się ciemno, dni stają się krótsze, a aura nie zachęca do podejmowania aktywności, motywacja spada do poziomu zerowego. Wymówki, że zimno i ciemno staną się już za kilka chwil nieaktualne, bo wiosna zbliża się wielkimi krokami.

20.03.2022 21:25
KOMENTARZE
Autor komentarza: Sławek EU07Treść komentarza: A kasku chyba nie miała?Data dodania komentarza: 15.05.2022, 12:36Źródło komentarza: Przypominamy zasady obowiązujące kierujących hulajnogą. Wczoraj w Gdańsku poniosła śmierć kobieta jadąca hulajnogąAutor komentarza: Sławek EU07Treść komentarza: All...lokalnie chyba bezpieczniejsze jest.Data dodania komentarza: 15.05.2022, 12:31Źródło komentarza: Kolejne oszustwo internetowe. Mieszkaniec Kwidzyna zalogował się na fałszywy link banku i stracił oszczędnościAutor komentarza: aagajTreść komentarza: taaaaak ! i co tu pisać !! królowie one i oni, ulic !!Data dodania komentarza: 21.04.2022, 15:04Źródło komentarza: Przypominamy zasady obowiązujące kierujących hulajnogą. Wczoraj w Gdańsku poniosła śmierć kobieta jadąca hulajnogąAutor komentarza: wirTreść komentarza: Piękny koncert, mogło być więcej słuchaczy. Nie docenia się trudu i kosztów, jakie ponosi się, a informacja była.Data dodania komentarza: 17.04.2022, 22:37Źródło komentarza: Relacja z Koncertu Pasyjnego i uroczystości pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej 10.04.2022Autor komentarza: realistaTreść komentarza: Fajnie, że policja coś zaczyna robić....jeszcze tylko powinni zwrócić uwagę na samochody wymuszające pierwszeństwo na przejściach oraz sposób parkowania ( zajmowanie 2 miejsc , niszczenie trawników)Data dodania komentarza: 09.04.2022, 12:31Źródło komentarza: Policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych rowerzystów. Rekordzista miał ponad 2 promileAutor komentarza: realistaTreść komentarza: Zespół Szkół nr 1 w Kwidzynie znajduje się na ulicy Słowiańskiej. Pismaku nie odwalaj swojej pracy tylko bądź bardziej kompetentnyData dodania komentarza: 09.04.2022, 12:26Źródło komentarza: Od środy 6 kwietnia zmiana organizacji ruchu na ul. Katedralnej
Reklama