czwartek, 25 czerwca 2026 03:50
Reklama

Zdrowie

Reklama
Reklama
Reklama
Szpital z certyfikatem jakości
Szpital z certyfikatem jakości
KWIDZYN. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdrowie”, zarządzający kwidzyńskim szpitalem, otrzymał certyfikat potwierdzający wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001. 02.11.2007 11:18
Reklama
Johannici pomagają w trudnym leczeniu
Johannici pomagają w trudnym leczeniu
KWIDZYN. W pomoc Ani Rudnickiej z Gardei, która straciła stopę w wypadku autobusu, który wiózł licealistów na wycieczkę, zaangażował się dr Chrystian Meyl z Fundacji Johannitów. Pieniądze są już na koncie. Proteza pozwoli Ani na swobodne poruszanie się. 31.10.2007 21:23
Dostawa leków od zakonników
Dostawa leków od zakonników
POWIŚLE. Apteki w stacjach socjalnych w Kwidzynie, Malborku i Dzierzgoniu, prowadzone przez Fundację Johannitów, od nowego roku będą otrzymywały dodatkowe zaopatrzenie. Wszystkie leki wydawane są na receptę. Przeznaczone są dla osób, które znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. 26.10.2007 09:15
Bezpłatne badania dla kobiet
Bezpłatne badania dla kobiet
KWIDZYN. Mieszkanki powiatu kwidzyńskiego w wieku od 35 do 49 lat mogą za darmo przejść badania profilaktyczne pod kątem wczesnego wykrywania chorób gruczołu sutkowego. 15.10.2007 09:09
Konsorcjum szpitali ma uzdrowić służbę zdrowia
Konsorcjum szpitali ma uzdrowić służbę zdrowia
POWIŚLE. Nie będzie jednej spółki dla szpitali w Kwidzynie, Sztumie i Malborku. Prawdopodobnie powstanie jednak coś na wzór konsorcjum, które będzie wspólnie zabiegało o zdobycie jak najwięcej pieniędzy z Narodowego Funduszu Zdrowia. 31.08.2007 13:49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Harry Potter Treść komentarza: A ten łe. Na zdjęciu co się tak napompował . Pajacowanie w mundurze. Jeszcze to te ze Sztumu porazka Data dodania komentarza: 17.01.2026, 15:13 Źródło komentarza: Panują mrozy, ale tafle lodu na rzekach i jeziorach mogą być cienkie. NIE RYZYKUJ! Autor komentarza: Schlomo Ubermann Treść komentarza: Ale przypał. Chyba nie wypłaci się do końca życia. No ale tak kończą frajerzy. Data dodania komentarza: 14.04.2025, 16:40 Źródło komentarza: ZOBACZ [WIDEO] !!Ujawnienie kokainy wartej 5 mln zł efektem pracy trzech służb mundurowych Autor komentarza: haniaa Treść komentarza: tak o zsrowie trzeba dbać .... Produkty z konopi są mi naprawdę bliskie – i to nie tylko z ciekawości, ale przede wszystkim z własnego doświadczenia. Moja przygoda zaczęła się od bólu kręgosłupa, który towarzyszył mi praktycznie codziennie. Z początku ratowałam się klasykami – ketonal, inne przeciwbólowe – niestety, żołądek długo tego nie wytrzymał. W pewnym momencie bolało mnie już nie tylko plecy, ale też brzuch, dosłownie po wszystkim. Zaczęło się błędne koło – ból, stres, napięcie. Lekarze zaczęli mówić, że pewnie "sama sobie to nakręcam", że to psychosomatyka. Czułam się bezsilna. I wtedy – zupełnie przypadkiem – kuzyn dał mi namiar na Konopną Farmację z Poznania. Po rozmowie z panią farmaceutką dostałam polecenie: olej CBD 5% dekarboksylowany, 3 razy dziennie po 5 kropli. Do tego dorzuciła maść laurową z olejem konopnym, eukaliptusem i propolisem – cudo na ból pleców! Ale to nie wszystko – zaczęłam pić napar z passiflory i łykać olej z czarnuszki na żołądek. Efekt? Jakby ktoś zgasił ogień, który palił mnie od środka. Ból pleców się wyciszył, żołądek odetchnął, a ja zaczęłam normalnie funkcjonować. Coś, co wydawało się beznadziejne, zaczęło mieć sens. CBD naprawdę mi pomogło – nie jako cudowny lek na wszystko, ale jako realne wsparcie, które dało mi ulgę i spokój. Jeśli ktoś z Was się waha, polecam z serca – ale zawsze z głową i najlepiej po konsultacji z kimś, kto zna się na rzeczy Data dodania komentarza: 9.04.2025, 09:09 Źródło komentarza: 7 kwietnia 2025 r. - Ważny dzień w kalendarzu. Światowy Dzień Zdrowia Autor komentarza: Dominik Treść komentarza: Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 664694990 Data dodania komentarza: 8.04.2025, 16:14 Źródło komentarza: Na drodze zginął 59-letni motocyklista Autor komentarza: Zuzia Treść komentarza: Bo książki, zwłaszcza kryminały to emocje. Po to są l. Szkoda, że zapominamy, że jest jeszcze druk i papier tylko gapimy się w te ekrany i scrollujemy shit Data dodania komentarza: 27.03.2025, 23:27 Źródło komentarza: Zabezpieczono pięć automatów do nielegalnych gier hazardowych Autor komentarza: Bronek Treść komentarza: Świetne książki i szacunek za wspieranie lokalności i malychvijczyzn👍🙂 Data dodania komentarza: 27.03.2025, 23:25 Źródło komentarza: Zabezpieczono pięć automatów do nielegalnych gier hazardowych
Reklama
Reklama
Reklama