niedziela, 5 maja 2024 19:04

Sport

Nikola ponownie na podium

Nikola Olszewska została Wicemistrzynią Polski w pływaniu. Zawodniczka MTS Kwidzyn zajęła II miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów (15 lat). Kwidzyńska pływaczka sięgnęła po medal na swoim koronnym dystansie 50 metrów stylem motylkowym.

31.07.2013 07:53
Kogut nie przebrnął eliminacji w Mistrzostwach Europy

Bartosz Kogut z Kwidzyńskiego Klubu Lekkoatletycznego „Rodło” na pewno nie zaliczy swojego występu w Mistrzostwach Europy do udanych. W turnieju rozgrywanym we włoskim Rieti kwidzyński oszczepnik nie przebrnął nawet przez eliminacje paląc swoje trzy próby. Nie pomogli mu nawet kwidzyńscy kibice, którzy trzymali za niego kciuki przed telewizorami.

23.07.2013 07:12
Kwidzynianka medalistką Mistrzostw Polski czternastolatków

Daria Karaszkiewicz zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w pływaniu. Kwidzynianka uzyskała trzeci wynik na 200 metrów stylem grzbietowym w Mistrzostwach Polski czternastolatków odbywających się w Gorzowie Wielkopolskim. O podium otarła się również Martina Kędziora z MTS Kwidzyn, która w rywalizacji na 100 metrów stylem klasycznym była czwarta.

19.07.2013 07:44
Mistrzostwa Polski w bocce na piasku. Zgłoś drużynę!

Urząd Miejski w Kwidzynie, Kwidzyńskie Stowarzyszenie Bocce i Bowlingu, Tereny Rekreacyjno-Wypoczynkowe „Miłosna” oraz Studio Telewizyjne „Kamena” zapraszają do udziału w XIX Mistrzostwach Polski w bocce na piasku.

19.07.2013 07:18
Weekend z minigolfem czyli trzy turnieje KCSiR

Dawid Rębisz jako jedyny stawał na podium wszystkich turniejów rozegranych podczas weekendu z minigolfem. Kwidzynianin zwyciężył w turnieju dubletów (w parze z Łukaszem Bielińskim), potem zajął trzecie miejsce w turnieju indywidualnym oraz trzecią lokatę w turnieju crossa. Tytuły mistrzowskie w tych ostatnich turniejach trafiły natomiast do Roberta Politowskiego (indywidualnie) oraz Zbigniewa Jeża (cross).

17.07.2013 08:22
Kuncicki drugi w swojej klasie

Sebastian Kuncicki z Kwidzyńskiego Klubu Motorowego dwukrotnie stanął na podium kolejnych zawodów Mistrzostw Strefy Północnej w motocrossie.

17.07.2013 07:26    1
V liga: Sześć sparingów Pogoni

Drużyna UKS Ulnowo będzie pierwszym rywalem sparingowym piłkarzy Pogoni Prabuty przygotowujących się do nowego sezonu rozgrywek V ligi. Mecz odbędzie się 13 lipca w Ulnowie i jest jednym z sześciu zaplanowanych w okresie przygotowawczym.

10.07.2013 08:16
Ruszają wakacje na sportowo

Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejne wakacje na sportowo. W sobotnich turniejach odbywających się w lipcu i sierpniu chętni rywalizować będą w czterech dyscyplinach: piłce nożnej, siatkówce plażowej, minigolfie oraz bocce.

10.07.2013 07:04
Relax uratowany przed spadkiem

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie piłkarskim w rozgrywkach V ligi będziemy mieli aż czterech reprezentantów powiatu kwidzyńskiego. Do Rodła Kwidzyn, Wisły Korzeniewo, Pogoni Prabuty niespodziewanie dołączyli zdegradowani piłkarze Relaksu Ryjewo. Czy tak się jednak stanie na pewno, okaże się gdy Pogoń Barlinek podejmie ostateczną decyzję odnośnie swoich występów.

09.07.2013 09:58
Trwa świetna passa zawodników KKL ,,Rodło’

Bartosz Kogut został Mistrzem Polski juniorów w rzucie oszczepem. Podczas Mistrzostw Polski Juniorów zorganizowanych w Krakowie zawodnik kwidzyńskiego „Rodła” osiągnął wynik 69,18 m, poprawiając swój dotychczasowy rekord życiowy o prawie 3 metry.

09.07.2013 09:52