Wtorek, 5 lipca 2022 14:06
Reklama
Reklama
Reklama

Sadlinki

Na taczce wywiózł czajnik i podkaszarkę
Na taczce wywiózł czajnik i podkaszarkę

GMINA SADLINKI. Kwidzyńscy kryminalni zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który ukradł podkaszarkę, czajnik oraz taczkę z pomieszczenia gospodarczego w Bronisławowie. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Zatrzymanemu grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

31.07.2019 08:14    2
XVII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
XVII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

GMINA SADLINKI. Państwo Joanna i Henryk Oliwowie z Nebrowa Wielkiego zajęli trzecie miejsce w regionalnym etapie tegorocznej edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Konkurs uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, a jego współorganizatorami są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek wsparcia Rolnictwa, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

08.07.2019 07:52
Strażacy walczyli o udział w zawodach na szczeblu powiatowym
Strażacy walczyli o udział w zawodach na szczeblu powiatowym

SADLINKI. Pięć jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, działających na terenie gminy Sadlinki spotkało się w Kaniczkach. Spotkanie nie było przypadkowe, bowiem w minioną niedzielę odbywały się tam gminne zawody pożarnicze. Druhowie walczyli nie tylko o zwycięstwo, ale również o możliwość reprezentowania gminy podczas powiatowej rywalizacji. Zwyciężyli gospodarze czyli OSP Kaniczki i to oni będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych.

21.06.2019 09:04
Zebrano 25 worów najróżniejszych śmieci
Zebrano 25 worów najróżniejszych śmieci

SADLINKI. Stowarzyszenie „Szansa dla Młodych” zorganizowało akcję sprzątania parkingów w pobliżu Sadlinek. Podczas akcji zebrano 25 worów śmieci. Inicjatywę wspólnie podsumowano przy ognisku.

14.06.2019 07:59
Śmiertelny wypadek na trasie Kwidzyn-Sadlinki.
Śmiertelny wypadek na trasie Kwidzyn-Sadlinki.

Policjanci z Kwidzyna wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na trasie Kwidzyn-Sadlinki. Kierujący dostawczym vw zderzył się czołowo z audi oraz uderzył w jadącego za audi opla. Kierowca audi poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierujący vw i oplem zostali przetransportowani do szpitali w Grudziądzu i Kwidzynie. Policjanci szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o ostrożność.

25.02.2019 13:50    2
Radni dyskutowali o śmieciach
Radni dyskutowali o śmieciach

SADLINKI. Gmina Sadlinki za wywóz odpadów komunalnych zapłaci w tym roku 760 tys. zł. W porównaniu z ubiegłym rokiem to wzrost o 100 procent. Prezes kwidzyńskiego PUS-u dla radnych nie miał dobrych wiadomości. Opłaty za śmieci będą rosły. Wpływ na to będą miały nie tylko koszty związane z ich utylizacją, ale również rosnące opłaty środowiskowe.

04.02.2019 07:53
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: realistaTreść komentarza: Niestety rządzący miastem nie robią kompletnie nic z pustostanami....może czekają na łapówki ?Data dodania komentarza: 23.06.2022, 23:49Źródło komentarza: Pożar w gmachu dawnego domu dziecka. Znaleźli poparzonego mężczyznęAutor komentarza: Leśny dziadekTreść komentarza: I bardzo dobrze jak nie umie jeździć. Ja bym oprócz kary finansowej jeszcze zawiesił przynajmniej prawko, by się douczyl zachowania na drodze...Data dodania komentarza: 19.05.2022, 07:48Źródło komentarza: Groźna kolizja, brak rannych lecz wysoki mandat...Autor komentarza: Sławek EU07Treść komentarza: A kasku chyba nie miała?Data dodania komentarza: 15.05.2022, 12:36Źródło komentarza: Przypominamy zasady obowiązujące kierujących hulajnogą. Wczoraj w Gdańsku poniosła śmierć kobieta jadąca hulajnogąAutor komentarza: Sławek EU07Treść komentarza: All...lokalnie chyba bezpieczniejsze jest.Data dodania komentarza: 15.05.2022, 12:31Źródło komentarza: Kolejne oszustwo internetowe. Mieszkaniec Kwidzyna zalogował się na fałszywy link banku i stracił oszczędnościAutor komentarza: aagajTreść komentarza: taaaaak ! i co tu pisać !! królowie one i oni, ulic !!Data dodania komentarza: 21.04.2022, 15:04Źródło komentarza: Przypominamy zasady obowiązujące kierujących hulajnogą. Wczoraj w Gdańsku poniosła śmierć kobieta jadąca hulajnogąAutor komentarza: wirTreść komentarza: Piękny koncert, mogło być więcej słuchaczy. Nie docenia się trudu i kosztów, jakie ponosi się, a informacja była.Data dodania komentarza: 17.04.2022, 22:37Źródło komentarza: Relacja z Koncertu Pasyjnego i uroczystości pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej 10.04.2022
Reklama