Rozstrzygnięto kolejne Mistrzostwa Kwidzyna w minigolfa – tytuły zgarnęli gospodarze

  • 08.07.2019, 07:41
  • (fox)
Rozstrzygnięto kolejne Mistrzostwa Kwidzyna w minigolfa – tytuły zgarnęli gospodarze Fot. Mirosław Wiśniewski Najlepsi zawodnicy w indywidualnym turnieju open, od lewej: Robert Cynk, Adam Łukaszewski, Dawid Rębisz i Łukasz Bieliński.
REKREACJA. Adam Łukaszewski został nowym mistrzem Kwidzyna w minigolfa. O tym kto zdobędzie tytuł zadecydowała jednak dogrywka z Robertem Cynkiem, w której ten pierwszy był lepszy o zaledwie jedno uderzenie. W mistrzostwach Kwidzyna dubletów niespodzianki nie było i tytuł powędrował do faworytów z Jerzy B. Team. Łukasz Bieliński zakończył także trzydniowe zmagania zwycięstwem w minigolf-crossie.

Weekendową rywalizację z minigolfem rozpoczęto od Mistrzostw Kwidzyna dubletów. Do rywalizacji stanęło 10 drużyn z Kwidzyna oraz połączonych sił Gdańska i Sopotu.

Dogrywka rozstrzygnęła trzecią pozycję w turnieju

Po pierwszym przejściu na czoło wysunęły się dwie kwidzyńskie ekipy: Jerzy B. Team i FC Lolek, które zdobyły po 42 punkty. Nieco gorszy wyniki, o 3 punkty, uzyskali natomiast gracze 3 M UNUM 70 reprezentujący Gdańsk/Sopot. W drugim przejściu Jerzy B. Team utrzymał się na pozycji lidera, poprawiając swój wcześniejszy rezultat o 2 pkt. Tyle samo uzyskali również gracze z Gdańska i Sopotu. FC Lolek uzyskał co prawda 46 pkt, jednak utrzymał się tuż za liderami tracąc do nich tylko 6 punktów. Warto też podkreślić znakomity wynik Małyszów Miniogolfa, którzy pokonali 16 dołków przy pomocy 38 uderzeń. W ostatnim przejściu swoją dobrą postawę potwierdzili Łukasz Bieliński i Dawid Rębisz, który zdobywając 43 punkty zapewnili sobie zwycięstwo w tym turnieju. Drugie miejsce przypadło Renawie, która w trzecim przejściu uzyskała najlepszy wynik - 40 punktów. O tym kto zajmie trzecią lokatę musiała rozstrzygnąć dogrywka, do której stanęły trzy ekipy mające na swym koncie po 136 punktów: Solidarność Tor-Pal, FC Lolek i Małysze Minigolfa. Ostatecznie brązowe statuetki trafiły do Jerzego Michalskiego i Adama Łukaszewskiego (Solidarność Tor-Pal), a kolejne miejsca zajęli Małysze Minigolfa i FC Lolek. (...)

Więcej w bieżącym numerze Kuriera Kwidzyńskiego z dnia 3 lipca 2019

 

(fox)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe