Przeżycie na całe życie. Spotkanie tychnowskich dzieci z głową państwa

  • 25.11.2019, 08:18
  • Źródło: Kurier Kwidzyński
Przeżycie na całe życie. Spotkanie tychnowskich dzieci z głową państwa
Dzieci ze szkoły podstawowej im. Marii Kotlarz w Tychnowach spotkały się z prezydentem Andrzejem Dudą w Teatrze Narodowym podczas finałowej gali IV edycji Nagrody Prezydenta „ Dla Dobra Wspólnego”.

W Tychnowskiej szkole działa Szkolny Klub Wolontariatu, który tworzą dzieci o wielkich sercach, chęcią pomocy pokazują wrażliwość na cierpienie i ból człowieka. Angażując się na wielu płaszczyznach m.in. współpraca z przedszkolem Akuku, Stowarzyszeniem Adopciaki Kwidzyn, Domem Pomocy Społecznej pokazują, że warto pomagać, poświęcać czas dla innych i otwierać serce na potrzeby drugiego człowieka. Aniołem, który czuwa nad wolontariuszami jest pedagog szkolny Pani Barbara Dzich - to właśnie ona wspiera ich w projektach i działaniach. Mała szkoła na wsi, którą zna już cała Polska, została zauważona przez najważniejszą osobę w państwie Prezydenta Andrzeja Dudę. (...)

 

Więcej na ten temat i wiele innych ciekawych wiadomości z życia naszego miasta i powiatu znajdziesz w bieżącym wydaniu "Kuriera Kwidzyńskiego" - dostępnej w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie powiatu kwidzyńskiego.

Zachęcamy do kupna i lektury!

 

 

Źródło: Kurier Kwidzyński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe