23 interwencje strażaków spowodowane silnym wiatrem

  • 25.10.2021, 21:42 (aktualizacja 25.10.2021, 21:43)
  • Źródło: OSP Prabuty
23 interwencje strażaków spowodowane silnym wiatrem
21 października 2021 roku strażacy z jednostek ochrony przeciwpożarowej z terenu powiatu kwidzyńskiego interweniowali przy 23 zdarzeniach będących skutkiem silnego wiatru. 21 z tych interwencji dotyczyło drzew oraz konarów powalonych na szlaki komunikacyjne, w 2 z tych zdarzeń dodatkowo uszkodzone zostały linie elektryczne.

W przypadku 2 zdarzeń tj. na jednym z kwidzyńskich marketów oraz na domu jednorodzinnym w Ryjewie, strażacy usuwali elementy pokrycia dachowego, które zostały uszkodzone przez wiatr i zagrażały upadkiem na osoby postronne. Wiatr nie spowodował znacznych szkód materialnym, a w wynikłych na jego skutek zdarzeniach nie brały udziału osoby poszkodowane.

 

Łącznie w usuwanie skutków wichury zaangażowanych było 16 zastępów i 91 strażaków.

 

Zdjęcie: OSP Prabuty

 

Źródło: OSP Prabuty

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe