Uroczysta Akademia w MOW Klasa mundurowa z krokiem poloneza

  • 28.06.2019, 07:53
  • (n)
Uroczysta Akademia w MOW  Klasa mundurowa z krokiem poloneza Wychowankom MOW partnerowali uczniowie ZSO nr 2.
KWIDZYN. W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kwidzynie odbyła się akademia dla tegorocznych absolwentek. Spotkanie rozpoczął uroczysty polonez odtańczony na placu przed budynkiem ośrodka. Dyrektor Anna Jankowska podziękowała tancerzom za piękny taniec i znakomite wprowadzenie w uroczystość.

Pomysłodawcami wspólnego poloneza wychowanek kwidzyńskiego ośrodka oraz uczniów klasy mundurowej o profilu „Bezpieczeństwo Publiczne” są: Agnieszka Młyńska - wychowawca w MOW oraz ksiądz Daniel Pałkowski - katecheta w ZSO 2. Jak wspólnie wskazują współpraca między placówkami jest dobrą wymianą wzajemnych doświadczeń z zakresu ciekawych metod i form dydaktycznych oraz integracyjnych z młodzieżą.

-Chłopcy z klas mundurowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 już kolejny raz brali udział w takiej uroczystości. Młodzi ludzie doskonale zdają sobie sprawę, że mundur jest swojego rodzaju zobowiązaniem, że nie tylko elegancko można w nim poprowadzić partnerki podczas wspólnego „Poloneza”, ale trzeba też wykazać się empatią i tolerancją. A oni tacy właśnie są! Pomysłodawcy i dziewczęta z Ośrodka zawsze mogą na nich liczyć – podkreślają.

(n)

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe