poniedziałek, 29 kwietnia 2024 15:47

Deszczowy remis Rodła

Pomimo niesprzyjających warunków gry oraz fatalnego początku meczu, zawodnikom Rodła Kwidzyn udało się zdobyć punkty w trudnym pojedynku z KS Chwaszczyno. Grając na własnym boisku podopieczni trenera Tomasza Mazurka zremisowali 1:1, a bramkę dla gospodarzy zdobył Nikodem Szalkowski.

Mecz rozpoczął się od fatalnej straty bramki już w 8 minucie spotkania. Rodło starało się szybko odrobić straty, jednak padający deszcz nie ułatwiał gospodarzom tego zadania. W pierwszej połowie żółto-czarni niestety nie zdołali pokonać bramkarza gości. Sztuka ta udała się dopiero w 78 minucie, kiedy to Nikodem Szalkowski skutecznie wykończył podanie Fayose Olalekana Temitayo.

Rodło Kwidzyn - KS Chwaszczyno 1:1 (0:1)

bramki: Szalkowski (78') dla Kwidzyna i Bieniaszewski (8') dla Chwaszczyna.

Rodło: Żuk - Synakiewicz, Reutt, Maluchnik, Jesiołowski, Obiała, Temitayo (80' Borowiecki), Juchniewicz, Felski, Sontowski, Szalkowski.