Faworytem sezonu 2013/2014 jest bez wątpienia zespół KP Starogard Gdański, z którym już w drugiej kolejce zmierzą się prabucianie. Nasi reprezentanci walczyć będą natomiast o utrzymanie w lidze okręgowej.
W pierwszej kolejce Pogoń oraz Wisłę czekają wyjazdowe spotkania z beniaminkami z Krojant i Starego Pola. Relax Ryjewo natomiast podejmować będzie na własnym boisku drużynę Borowiaka Czersk (sobota, godz. 17.00), a Rodło – Chojniczankę II Chojnice (niedziela, godz. 11.00).


![[GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom [GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-galeria-zdjec-laboratoria-maszyny-i-sale-egzaminacyjne-szkola-w-swarozynie-wkracza-na-wyzszy-po-1763725456.jpg)











Napisz komentarz
Komentarze