Policjanci zatrzymali kierowcę na ul. Toruńskiej (zmierzał od strony ul. Mostowej). Badanie alkomatem wykazało, że kierujący passatem - taksówką 50-latek ma 3 promile alkoholu w organizmie.
To nie jedyny pijany kierowca, którego w ostatnich dniach zatrzymali policjanci kwidzyńskiej drogówki. Wczesnym rankiem na ul. Malborskiej kontrolowali motorower. Od 37-letniego kierującego wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie na trzeźwość wykazało promil alkoholu w organizmie. Tego samego dnia ok. godz. 09.00 w Baldramie funkcjonariusz zatrzymał do kontroli 42-latka, który jechał fordem. Okazało się, że mieszkaniec Malborka wsiadł za kółko mając prawie promil alkoholu w organizmie. Listę nietrzeźwych kierowców zamyka 27-letni kierowca scanii, który został zatrzymany na ul. Lotniczej, gdy pod wpływem alkoholu chciał wjechać na teren jednego z kwidzyńskich zakładów. Mężczyzna wydmuchał 1,2 promila.
Wszyscy nieodpowiedzialni użytkownicy dróg odpowiedzą przed sądem.
Za jazdę pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Taksówkarz był kompletnie pijany
KWIDZYN. Ktoś zauważył, że kierowca taksówki jadący ulicą Mostową może być pijany. Wezwano policjantów, którzy stwiedzili u taksówkarza aż 3 promile alkoholu.
- 04.05.2010 09:48 (aktualizacja 31.03.2023 18:54)
Reklama
Reklama
Reklama

![[GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom [GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-galeria-zdjec-laboratoria-maszyny-i-sale-egzaminacyjne-szkola-w-swarozynie-wkracza-na-wyzszy-po-1763725456.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze