Gospodarze, którzy zauważyli, niewypał, najpierw wezwali policjantów z posterunku w Gardei, którzy zabezpieczyli znalezisko do przyjazdu żołnierzy z 16 Tczewskiego Batalionu Saperów, którzy wywieźli minę w bezpieczne miejsce.
Niewypał znaleziony na budowie
POWIŚLE, GARDEJA. Na jednej z posesji w Bądkach, podczas prac budowlanych, znaleziono niewybuch, który okazał się miną przeciwpancerną z czasów II wojny światowej. Wezwani na miejsce saperzy zabezpieczyli znalezisko.
- 24.05.2010 00:00 (aktualizacja 01.04.2023 01:33)

Reklama
Reklama
Reklama

![[GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom [GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-galeria-zdjec-laboratoria-maszyny-i-sale-egzaminacyjne-szkola-w-swarozynie-wkracza-na-wyzszy-po-1763725456.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze