Ogień pojawił się w kotłowni budynku. Po przyjeździe na miejsce strażacy rozpoczęli gaszenie palących się materiałów palnych w kotłowni budynku. Po ugaszeniu ognia przewietrzyli oraz przeszukali pomieszczenia w poszukiwaniu osób, które mogły zostać poszkodowane. Przewietrzono wszystkie pomieszczenia oraz dokonano pomiarów stężenia tlenku węgla. W wyniku pożaru nadpaleniu uległo składowane drewno opałowe. Stopiły się też rury kanalizacyjne, otuliny rur CO oraz częściowo instalacja elektryczna. Okopceniu uległy ściany kotłowni. Straty oszacowano wstępnie na ok. 2 tys. zł. Przyczyna pożaru nie została ustalona. W akcji uczestniczyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kwidzynie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Prabutach.
Pożar w Prabutach
Trzy rodziny musiały opuścić mieszkania z powodu pożaru jaki wybuchł w budynku mieszkalno-handlowym przy ulicy Daszyńskiego w Prabutach. Dziewięć osób wyszło z budynku jeszcze przed przybyciem straży pożarnej.
- 29.10.2014 11:09 (aktualizacja 01.04.2023 08:43)

Reklama





![[ZDJĘCIA] Wielka akcja gaśnicza w powiecie sztumskim. Las stanął w ogniu [ZDJĘCIA] Wielka akcja gaśnicza w powiecie sztumskim. Las stanął w ogniu](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-zdjecia-wielka-akcja-gasnicza-w-powiecie-sztumskim-las-stanal-w-ogniu-1777439003.jpg)

![[WIDEO] Izabela Dyczewska mieszkanka gminy Gniew w książce o filozofii życia - MYŚL O SZCZĘŚCIU [WIDEO] Izabela Dyczewska mieszkanka gminy Gniew w książce o filozofii życia - MYŚL O SZCZĘŚCIU](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-wideo-izabela-dyczewska-mieszkanka-gminy-gniew-w-ksiazce-o-filozofii-zycia-mysl-o-szczesciu-1778258202.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze