Policjanci patrolujący w niedzielę (29 listopada) teren miasta, zauważyli jak w okolicy parkingu przy ul. Spółdzielczej, kierowca BMW holuje drugi pojazd tej marki.
-Na widok radiowozu kierujący holowanym pojazdem wyskoczył z samochodu, odczepił holowane auto i wsiadł do samochodu, który go holował. Policjanci natychmiast ruszyli w kierunku auta, dając sygnały do zatrzymania pojazdu. Kierujący BMW nie zatrzymał się jednak do kontroli drogowej i łamiąc przepisy uciekał przed radiowozem – wyjaśnia Gabriela Mateusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.
Policjanci zatrzymali pojazd dopiero w miejscowości Szadowo (gm. Kwidzyn). W środku znajdowali się dwaj 20-latkowie z Kwidzyna, z których żaden nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
-Teraz za swoją brawurę odpowiedzą przed sądem. Za kierowanie bez uprawnień grozi wysoka grzywna – dodaje G. Mateusiak.







![[ZDJĘCIA] Wielka akcja gaśnicza w powiecie sztumskim. Las stanął w ogniu [ZDJĘCIA] Wielka akcja gaśnicza w powiecie sztumskim. Las stanął w ogniu](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-zdjecia-wielka-akcja-gasnicza-w-powiecie-sztumskim-las-stanal-w-ogniu-1777439003.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze