-Funkcjonariusze weszli do mieszkania 42-letniego mężczyzny po tym, jak otrzymali informację, że może on w domu mieć narkotyki. Ustalenia policjantów potwierdziły się. W domu podejrzanego, na blacie kuchennym, policjanci znaleźli sporą ilość podejrzanych środków: białego proszku i zielono-brązowego suszu roślinnego. Po zbadaniu ich testerem okazało się, że są to niedozwolone środki odurzające – wyjaśnia mł. asp. Bożena Schab, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.
Mundurowi zabezpieczyli łącznie ponad 141 gram narkotyków: 135,5 gram marihuany i 48,55 gram amfetaminy. Ich wartość szacowana jest na kilka tysięcy złotych.
Zatrzymany mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.





![[ZDJĘCIA] Zderzenie czterech pojazdów na autostradzie A1. Zginął mężczyzna, 2 osoby ranne [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech pojazdów na autostradzie A1. Zginął mężczyzna, 2 osoby ranne](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-zdjecia-zderzenie-czterech-pojazdow-na-autostradzie-a1-zginal-mezczyzna-2-osoby-ranne-1754935684.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze