Wtorek, 5 lipca 2022 15:15
Reklama
Reklama
Reklama

GOK Gardeja prowadzi zapisy do X Edycji Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Gminny Ośrodek Kultury Gardei znalazł się wśród organizatorów jubileuszowej, dziesiątej edycji Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, która planowana jest na dzień 6 marca.
  • Źródło: GOK Gardeja
GOK Gardeja prowadzi zapisy do X Edycji Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

GOK Gardeja zaprasza do zapisów w biegu głównym na dystansie 1963 m będącym symbolem daty  śmierci ostatniego spośród żołnierzy wyklętych  oraz dodatkowym na 10 000  m. Tak jak w roku ubiegłym planujemy również Bieg Wilczków (zapisy w dniu biegów na miejscu). Wszyscy, którzy brali udział w dwóch poprzednich edycjach i zdecydują się na start w tym roku skompletują jubileuszowy trzyczęściowy medal.  Szczegóły na bieżąco zamieszczać będziemy w menu bocznym w zakładce aktualności  - prosimy  o odwiedzanie tej pozycji. Zapraszamy również na https://www.facebook.com/gardejatropemwilczym/.  Trasy zbliżone będą do  wytyczonych w poprzednich dwóch edycjach   i  przebiegały będą  drogami  leśnymi. Uwaga na trasie 10 000 m jest kilka długich podbiegów !!!!. Bieg odbędzie się w Gardei na terenie Leśnictwa Dziwno, start i meta -  ul. Sołecka  (plac rekreacyjny). Zapisy przez stronę GOK lub w linku https://zapisy.domtel-sport.pl/tropem-wilczym-bieg-pamieci-zolnierzy-wykletych-gardeja-2022-v6799j.

Tradycyjnie  przed dokonaniem rejestracji organizator prosi o uważne zapoznanie się z regulaminem. Limit miejsc na oba dystanse wynosi 310.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 24°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 6 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: realistaTreść komentarza: Niestety rządzący miastem nie robią kompletnie nic z pustostanami....może czekają na łapówki ?Data dodania komentarza: 23.06.2022, 23:49Źródło komentarza: Pożar w gmachu dawnego domu dziecka. Znaleźli poparzonego mężczyznęAutor komentarza: Leśny dziadekTreść komentarza: I bardzo dobrze jak nie umie jeździć. Ja bym oprócz kary finansowej jeszcze zawiesił przynajmniej prawko, by się douczyl zachowania na drodze...Data dodania komentarza: 19.05.2022, 07:48Źródło komentarza: Groźna kolizja, brak rannych lecz wysoki mandat...Autor komentarza: Sławek EU07Treść komentarza: A kasku chyba nie miała?Data dodania komentarza: 15.05.2022, 12:36Źródło komentarza: Przypominamy zasady obowiązujące kierujących hulajnogą. Wczoraj w Gdańsku poniosła śmierć kobieta jadąca hulajnogąAutor komentarza: Sławek EU07Treść komentarza: All...lokalnie chyba bezpieczniejsze jest.Data dodania komentarza: 15.05.2022, 12:31Źródło komentarza: Kolejne oszustwo internetowe. Mieszkaniec Kwidzyna zalogował się na fałszywy link banku i stracił oszczędnościAutor komentarza: aagajTreść komentarza: taaaaak ! i co tu pisać !! królowie one i oni, ulic !!Data dodania komentarza: 21.04.2022, 15:04Źródło komentarza: Przypominamy zasady obowiązujące kierujących hulajnogą. Wczoraj w Gdańsku poniosła śmierć kobieta jadąca hulajnogąAutor komentarza: realistaTreść komentarza: Fajnie, że policja coś zaczyna robić....jeszcze tylko powinni zwrócić uwagę na samochody wymuszające pierwszeństwo na przejściach oraz sposób parkowania ( zajmowanie 2 miejsc , niszczenie trawników)Data dodania komentarza: 09.04.2022, 12:31Źródło komentarza: Policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych rowerzystów. Rekordzista miał ponad 2 promile
Reklama