Wtorek, 17 maja 2022 06:26
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Motocyklista zderzył się z murowaną wiatą autobusową – zginał na miejscu...

W miniony weekend, 8 maja w godzinach wieczornych na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Bągart a Nowiny (gm. Dzierzgoń) doszło do wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia, śmierć poniósł kierujący motocyklem. Policjanci obecnie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Motocyklista zderzył się z murowaną wiatą autobusową – zginał na miejscu...
Autor: KPP Sztum

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w minioną sobotę na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Bągart a Nowiny. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że motocyklista jadący w kierunku Nowin, stracił panowanie nad jednośladem, zjechał na pobocze i uderzył w znajdujący się prze drodze przystanek autobusowy. W wyniku odniesionych obrażeń ciała, 46-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Dzierzgoń poniósł śmierć na miejscu.

Mężczyzna podróżował sam. Na odcinku drogi, na którym doszło do wypadku, pracował prokurator oraz policjanci z referatu ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej. Technik kryminalistyki wykonał zdjęcia oraz zabezpieczył ślady. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Pracujący na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną i dokonali oględzin miejsca zdarzenia. Zlecono także przeprowadzenie sekcji zwłok, mającej na celu dokładnie ustalenie przyczyn tragedii.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, rozsądek oraz kulturę jazdy.


 

Opr. (tomm)/KPP TczewOceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 7°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama