Wtorek, 17 maja 2022 06:19
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Akcja strażaków na Wiśle. Utknęli na mieliźnie

Strażacy pomogli uwolnić łódź, która utknęła na mieliźnie na rzece Wiśle. Do zdarzenia doszło 8 maja na wysokości miejscowości Jarzębina, w gminie Ryjewo.
Akcja strażaków na Wiśle. Utknęli na mieliźnie
Strażacy pomogli uwolnić łódź, która utknęła na mieliźnie na rzece Wiśle. Nikt z czterech podróżujących osób nie ucierpiał.
Autor: (jk)
Źródło: Ochotnicza Straż Pożarna w Ryjewie

- Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kwidzynie przyjął o godzinie 15.58 zgłoszenie o łodzi, która utknęła na mieliźnie na Wiśle na wysokości miejscowości Jarzębina. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kwidzynie wraz z łodzią, jeden zastęp z OSP Ryjewo oraz policja. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przewiezieniu dwóch osób na brzeg oraz pomocy w usunięciu łodzi z mielizny - poinformował  kpt. Krzysztof Skoczek, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kwidzynie i oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie.

Nikt nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. Żadna z czterech osób, które podróżowały łodzią nie wymagała pomocy medycznej.

(jk)Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 7°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama