Wtorek, 17 maja 2022 05:39
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zbiórka drogocennej krwi. Krwiobus wkrótce w Sztumie!

Czy wiesz, że Twoja krew może uratować czyjeś życie? W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w najbliższej Zbiórce Krwi w Sztumie. W najbliższy poniedziałek – 16 maja. Krew będzie można oddać w godz. Od 9.00 – 13.00 w krwiobusie przy Starostwie Powiatowym w Sztumie (ul. Mickiewicza 31).
Zbiórka drogocennej krwi. Krwiobus wkrótce w Sztumie!
Autor: Materiały promocyjne

Nad akcją poboru krwi czuwać będzie wykwalifikowany personel medyczny RCKiK w Gdańsku. Warunkiem oddania krwi jest ukończony wiek 18 lat oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych. Powiślańska Grupa Działania organizuje zbiórkę krwi wspólnie z Honorowym Klubem Dawców Krwi w Sztumie, Oddziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Malborku oraz NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Więziennej, oddziałem terenowym w Sztumie. Partnerem akcji jest powiat sztumski.

(tomm)Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 7°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama