Wtorek, 5 lipca 2022 15:05
Reklama
Reklama
Reklama

Europejski Rok Młodzieży. Konkurs fotograficzny dla młodzieży

Tylko do końca maja można zgłaszać prace do udziału w konkursie fotograficznym „Europejski Rok Młodzieży”. Celem konkursu jest promowanie wśród mieszkańców województwa pomorskiego Europejskiego Roku Młodzieży, ustanowionego przez Unię Europejską w 2022 roku. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród pieniężnych i rzeczowych jest Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” w Gdańsku.
  • Źródło: (jk)
Europejski Rok Młodzieży. Konkurs fotograficzny dla młodzieży
Autor: (jk)
Źródło: (jk)

- Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całego województwa pomorskiego, w tym do uczniów z naszego powiatu. Do końca maja można przesyłać zdjęcia promujące Europejski Rok Młodzieży. Zdjęcia mogą przedstawiać między innymi obchody Dnia Europy w szkole, działania w ramach projektów unijnych skierowanych do młodzieży, lekcje europejskie oraz inne zajęcia o tematyce unijnej, w których uczestniczyła młodzież – wyjaśnia Anna Świątkowska ze Starostwa Powiatowego w Kwidzynie.

Zgłoszenia prac można przesyłać pocztą elektroniczną do Biura Miejscowego Stowarzyszenia „Pomorskie w Unii Europejskiej” w Gdańsku na adres: [email protected]. Zalecany format pracy konkursowej to plik JPG, JPEG, PNG, TIF, natomiast zalecana rozdzielczość zdjęcia to minimum 1920x1080 i maksymalnie ok. 6000x4000 pikseli. Komisja Konkursowa ma zakończyć ocenę prac do 7 czerwca, ale termin ten może zostać wydłużony. Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie stowarzyszenia: www.pomorskieregion.eu.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 24°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 6 km/h

KOMENTARZE
Autor komentarza: realistaTreść komentarza: Niestety rządzący miastem nie robią kompletnie nic z pustostanami....może czekają na łapówki ?Data dodania komentarza: 23.06.2022, 23:49Źródło komentarza: Pożar w gmachu dawnego domu dziecka. Znaleźli poparzonego mężczyznęAutor komentarza: Leśny dziadekTreść komentarza: I bardzo dobrze jak nie umie jeździć. Ja bym oprócz kary finansowej jeszcze zawiesił przynajmniej prawko, by się douczyl zachowania na drodze...Data dodania komentarza: 19.05.2022, 07:48Źródło komentarza: Groźna kolizja, brak rannych lecz wysoki mandat...Autor komentarza: Sławek EU07Treść komentarza: A kasku chyba nie miała?Data dodania komentarza: 15.05.2022, 12:36Źródło komentarza: Przypominamy zasady obowiązujące kierujących hulajnogą. Wczoraj w Gdańsku poniosła śmierć kobieta jadąca hulajnogąAutor komentarza: Sławek EU07Treść komentarza: All...lokalnie chyba bezpieczniejsze jest.Data dodania komentarza: 15.05.2022, 12:31Źródło komentarza: Kolejne oszustwo internetowe. Mieszkaniec Kwidzyna zalogował się na fałszywy link banku i stracił oszczędnościAutor komentarza: aagajTreść komentarza: taaaaak ! i co tu pisać !! królowie one i oni, ulic !!Data dodania komentarza: 21.04.2022, 15:04Źródło komentarza: Przypominamy zasady obowiązujące kierujących hulajnogą. Wczoraj w Gdańsku poniosła śmierć kobieta jadąca hulajnogąAutor komentarza: realistaTreść komentarza: Fajnie, że policja coś zaczyna robić....jeszcze tylko powinni zwrócić uwagę na samochody wymuszające pierwszeństwo na przejściach oraz sposób parkowania ( zajmowanie 2 miejsc , niszczenie trawników)Data dodania komentarza: 09.04.2022, 12:31Źródło komentarza: Policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych rowerzystów. Rekordzista miał ponad 2 promile
Reklama