Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 21:25
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Karaoke z Art Voice

  • Źródło: Kwidzyńskie Centrum Kultury
Karaoke z Art Voice
Autor: Kwidzyńskie Centrum Kultury

Karaoke to bardzo popularna forma rozrywki pochodząca o dziwo  z Japonii !!! 

Polega na śpiewaniu znanych przebojów na tle odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego bez warstwy wokalnej. Śpiewającemu może pomagać wyświetlanie tekstu na telewizorze, monitorze, lub z projektora. 

 A tak naprawdę to po prostu świetna zabawa dla wszystkich, niezależnie od wieku. Kwidzyńskie Centrum Kultury we współpracy z Kwidzyńskim Centrum Sportu i Rekreacji oraz głównym sprawcą całego zamieszania grupą wokalną Art Voice, na orliku osiedla Piastowskiego zorganizuje KARAOKE. Możecie nie wierzyć, ale ta tradycja wspólnego śpiewania jest z nami od 2017 roku. Czyli można powiedzieć śmiało, że wakacje bez karaoke to jak lato bez słońca. 

 Dla małych i dużych, dla umiejących śpiewać i tych bardziej chcących. 4 lipca o godz. 16:00 czekamy na Was! Zabierajcie ze sobą swoją pasję i zapał oraz wiaderko dobrego nastroju i przychodźcie na orlik osiedla Piastowskiego. 

 Kiedy: 4 lipca 2022r., godz. 16:00-18:30
Gdzie: orlik, os. Piastowskie, Kwidzyn
WSTĘP WOLNY

 Kiedy: 29 lipca 2022r., godz. 16:00-18:30
Gdzie: plac zabaw ul. Słowackiego (obok pływalni)
WSTĘP WOLNY

 Kiedy: 29 sierpnia 2022r., godz. 16:00-18:30
Gdzie: park obok SP 5
WSTĘP WOLNY


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 25°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama