Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 21:01
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Matka i jej konkubent - winni mordestwa na 15-letnim Sebastianie

„Para z piekła rodem”, „zgotowali chłopcu piekło”, „nie mogę w to uwierzyć” „to potwory”, to tylko niektóre tytuły polskich i brytyjskich tabloidów kiedy na światło dzienne wyszła obrzydliwa zbrodnia wyrodnej matki i jej partnera na niewinnym 15-latku. Dokonano jej w 2021 r. w Wielkiej Brytanii, do której „rodzina” wyjechała. Wyrok z wymiarem kary na zwyrodniałych opiekunów sąd w Anglii ogłosi w październiku. Chłopiec został pochowany w Kwidzynie, dzięki zaangażowaniu ojca i przyrodniej siostry (w zasadzie całej rodziny i przyjaciół), którzy sprowadzili do Polski jego ciało.
Matka i jej konkubent - winni mordestwa na 15-letnim Sebastianie
Autor: Collage redakcja/Facebook/policja Westyorkshire

Proces rozpoczął się w czerwcu br. przed Sądem Koronnym w Leeds. A para przestępców już usłyszał, że są winni morderstwa.

Zgotowali nastolatkowi piekło, bo im przeszkadzał w wygodnym życiu na emigracji. Bili Sebastiana kablem i przedłużaczem tak długo, aż zmarł. Na jednym z nagrań widać, że jego kat uderza chłopca blisko 100 razy i w pewnym momencie ociera pot z czoła. W tym czasie matka ogląda telewizję i nie wydaje się zainteresowana tym co się dzieje. Powodem ekstremalnych kar fizycznych miało być niewłaściwe zachowanie Sebastiana w szkole, złe wyniki i wagary. Szkopuł w tym, że przedstawiciele szkoły North Huddersfield Trust, do której uczęszczał Sebastian, opisywali go jako „wzorowego ucznia”.

Kuzynka zamordowanego Sebastiana Kalinowskiego mówi, że jego matka i jej partner to „potwory”, które powinny umrzeć w więzieniu. W ekskluzywnym wywiadzie dla brytyjskiej ITV News, Wiktoria K. opowiedziała o tym, jak czuje się podle z powodu bycia spokrewnioną z Agnieszką K.

Agnieszka K. (36 l.) i jej partner Andrzej L. (38 l.) zostali uznani za winnych zabójstwa Sebastiana w piątek 22 lipca. Podczas sześciotygodniowego procesu sąd koronny w Leeds usłyszał, jak para torturowała 15-letniego Sebastiana przez kilka miesięcy w ich domu przy Leeds Road w Huddersfield.

(…)

(tomm)

*Więcej w środowym Kurierze Kwidzyńskim.

Na podstawie Daily Mail, ITV.Com

Fot. Facebook/policja Westyorkshire

 

 Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
POGODA
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 26°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama