Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 21:54
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Lato nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa

Na przełomie wiosny i lata trójmiejski deweloper wprowadził do sprzedaży wiele ciekawych nowości do swojej oferty mieszkaniowej. Nowe budynki mieszkalne powstaną w ramach cieszących się dużą popularnością inwestycji Hossy w Gdańskim Kiełpinku, we Wrzeszczu oraz w Chwarznie-Wiczlinie. W Gdyni światło dzienne ujrzały aż dwie premiery osiedli tego dewelopera.
  • Źródło: Art. sponsorowany
Lato nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa
Sokółka Kamrowskiego to kameralny kompleks dwóch budynków z podziemnymi halami garażowymi przy ul. Kamrowskiego w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie

Welocity - dla właścicieli jednośladów

Welocity Wiczlino to najnowszy wielorodzinny projekt Hossy, który deweloper realizuje na terenie Gdyni Zachód przy ul. Jana Kazimierza. Przyjazne osiedle o wyrazistej i nowoczesnej architekturze, zaprojektowane zostało z myślą o tych, którzy najlepiej czują się na dwóch kółkach. Autorami projektu są architekci z pracowni MAARTE.

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy dysponujący zestawem udogodnień dla rowerzystów powstanie 15 minut drogi od Centrum na terenie Gdyni Zachód, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy z bogatą ofertą handlowo-usługową i w bliskim sąsiedztwie TPK.
Na poziomie parteru w czterech budynkach stojących wzdłuż ulicy Wiczlińskiej powstaną lokale handlowe i usługowe. Dzięki nim wiele spraw będzie można załatwić na miejscu. W projekcie osiedla projektanci uwzględnili także strefy rekreacji i odpoczynku oraz place zabaw dla najmłodszych. W zasięgu kilku minut rowerem od Welocity znajduje się również bogaty program handlowo-usługowy i sportowo-rekreacyjny dzielnicy.

Na początku lipca do sprzedaży trafiły dwa pierwsze budynki nowego projektu. Ofertę stanowią mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchniach 40-75 m2 z balkonami i ogródkami na parterze. 

Dzięki portfenetrom (oknom z zewnętrzną balustradą, sięgającym do samej podłogi ) wnętrza mieszkań będą wyjątkowo dobrze doświetlone. Termin odbioru zaplanowano na I kw. 2025 roku.

Welocity Wiczlino to najnowszy wielorodzinny projekt Hossy, który deweloper realizuje na terenie Gdyni Zachód przy ul. Jana Kazimierza

Najlepsze tradycje znanej Sokółki

Warto również zwrócić uwagę na Sokółkę Kamrowskiego – ten kameralny kompleks tworzą dwa budynki z podziemnymi halami garażowymi przy ul. Kamrowskiego w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie. Lokalizacja osiedla jest ogromną zaletą tej oferty. Bliskość istniejącej infrastruktury dzielnicy - licznych obiektów handlowych, różnorodnych usług, przychodni, placówek edukacyjnych, jak i dostępność komunikacji miejskiej zapewnią mieszkańcom nowego osiedla wygodę codziennego życia. 

Sokółka Kamrowskiego to projekt, który zarówno poprzez swoją lokalizację, charakter zabudowy, jak i architekturę nawiązuje do najlepszych tradycji dobrze znanego i lubianego przez Gdynian osiedla Sokółka. Z kolei części wspólne budynków to autorskie aranżacje nawiązujące do kultury regionu i zapewniające wnętrzom indywidualny charakter.

Przyjazną architekturę budynków dopełnia staranne zagospodarowanie terenu, które stworzą różnorodna zieleń i mała architektura. Kameralny plac zabaw zlokalizowany wewnątrz dziedzińca powstanie z myślą o najmłodszych mieszkańcach. 

W Welocity od strony ulicy Wiczlińskiej powstaną liczne lokale handlowe i usługowe
 

Mieszkania na miarę nowych potrzeb

W ofercie nowej Sokółki są lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 41 do 90 mkw. W mieszkaniach zadbano o funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Projektanci brali również pod uwagę obecne potrzeby mieszkańców wygospodarowując w części lokali dodatkowy pokój, który może posłużyć m.in. do pracy zdalnej. W zależności od wielkości lokalu przewidziane zostały również dodatkowe łazienki i pomieszczenia wc. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrza pomieszczeń będą dobrze doświetlone, a przestronne balkony, tarasy i ogródki mieszkań parterowych zapewnią dodatkową przestrzeń do spędzania chwil z rodziną. 

Dla rodziny z przedszkolakiem

Sokółka Kamrowskiego to doskonały wybór dla rodziców z małymi dziećmi. W sąsiedztwie osiedla funkcjonuje Przedszkole nr 58. W zasięgu krótkiego spaceru od Sokółki znajdują się inne przedszkola, żłobki oraz punkty opieki dla najmłodszych. Osiedle ma również wygodny dostęp do rodzinnych stref sportowo-rekreacyjnych. W odległości około 400 m znajduje się duży plac zabaw z boiskami i street workout, a podczas 10-minutowego spaceru dotrzemy do terenu rekreacyjnego Zielona Dolina ze zjeżdżalniami, linarium i tyrolką oraz trasy rekreacyjnej Potoku Wiczlińskiego, doskonałej do spacerów z wózkiem dziecięcym i jazdy na rolkach.

Sokółka Kamrowskiego to doskonały wybór dla rodziców z małymi dziećmi. W sąsiedztwie osiedla funkcjonuje Przedszkole nr 58

Przykładowe lokale z nowej oferty Hossy dostępne są na stronie www.hossa.gda.pl. Po więcej szczegółów dotyczących oferty deweloper serdecznie zaprasza do swoich biur sprzedaży w Gdańsku oraz Gdyni.

Grupa Inwestycyjna Hossa SA


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
POGODA
zachmurzenie duże

Temperatura: 25°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama