Do wypadku doszło na 68 km drogi krajowej nr 91.
Jak informowali pracujący na miejscu strażacy w wyniku kraksy trzech aut 5 osób zostało poszkodowanych. Jedna osoba została uwięziona w pojeździe i strażacy zmuszeni byli przy użyciu narzędzi hydraulicznych wydobyć ją z pojazdu. Trzy osoby trafiły do szpitala. Niestety u jednej osoby lekarz stwierdził zgon. Na miejscu skutki zdarzenia usuwało 6 zastępów straży, ZRM, policja. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że prawdopodobnie jeden z samochodów osobowych uderzył w tył innego, który chciał skręcić w lewo. W takiej sytuacji pojazd zostałby popchnięty na pas przeciwny i uderzyłby w niego kolejny samochód. Dokładne przyczyny wypadku będą jednak znane po szczegółowych ustaleniach policji.
Strażacy udzielali poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zabezpieczali miejsce zdarzenia i miejsce lądowania LPR Jeszcze o godz. 14.10 droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Miejsce wypadku badali policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego.
(tomm)


![[GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom [GALERIA ZDJĘĆ] Laboratoria, maszyny i sale egzaminacyjne — szkoła w Swarożynie wkracza na wyższy poziom](https://static2.kwidzyn1.pl/data/articles/sm-4x3-galeria-zdjec-laboratoria-maszyny-i-sale-egzaminacyjne-szkola-w-swarozynie-wkracza-na-wyzszy-po-1763725456.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze