piątek, 7 października 2022 05:25
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzienny Dom Pobytu w Kwidzynie ma już swój piąty rok istnienia za sobą

Dzienny Dom Pobytu w Kwidzynie ma już pięć lat. Uczestnicy, pracownicy, osoby współpracujące oraz zaproszeni goście spotkali się, aby uczcić jubileusz. Dom działa od września 2017 roku. Dla seniorów prowadzone są różne zajęcia, w tym edukacyjne, aktywności ruchowe i sportowo-rekreacyjne, a także związane z aktywizacją społeczną. Obecna nazwa placówki to Dzienny Dom Pobytu „Pałacyk”. W zajęciach uczestniczy 34 seniorów, w tym 18 osób przychodzi na zajęcia codziennie, 7 osób dwa razy w tygodniu, a 9 trzy razy w tygodniu.
  • Źródło: Justyna Tarka
Dzienny Dom Pobytu w Kwidzynie ma już swój piąty rok istnienia za sobą
Źródło: Dzienny Dom Pobytu „Pałacyk”

Dzienny Dom Pobytu „Pałacyk” powstał w zmodernizowanym gmachu przy ul. Warszawskiej. Aby zostać uczestnikiem zajęć, trzeba być mieszkańcem miasta, nie pracować zawodowo 
(w wieku 60+, zarówno kobiety, jak i mężczyźni). Dom przeznaczony jest dla osób, które są samodzielne i nie wymagają opieki. Placówka funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00. Seniorom zapewniane są posiłki w formie śniadania i jednego gorącego posiłku. 

(Zdjęcia: Dzienny Dom Pobytu „Pałacyk”)

 


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama
POGODA
bezchmurnie

Temperatura: 7°CMiasto: Kwidzyń

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama