Uczestnicy WTZ podziękowali miłośnikom VW garbusa

  • 12.10.2017, 13:25 (aktualizacja 31.10.2017, 13:30)
  • (jk)
Uczestnicy WTZ podziękowali miłośnikom VW garbusa Jacek Kluczkowski
Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kwidzynie, z siedzibą w Górkach, podziękowali piosenkami i tańcem organizatorom „Zlotu Śladami Pana Samochodzika VW Garbusa & Co”. Miłośnicy VW garbusa zorganizowali podczas wakacji aukcję charytatywną podczas której zebrano pieniądze na rehabilitację społeczną i zawodową.

Miłośnicy VW garbusów, ogórków oraz innych aut z Wolfsburga, licytowali wyroby wykonane podczas zajęć prowadzonych w WTZ, a także różne pamiątki miłośników VW uczestniczących w zlotach. Na spotkanie w WTZ przybyli z całymi rodzinami. Za wsparcie podziękowali organizatorom aukcji Kazimierz Gorlewicz, prezes Fundacji „Misericordia”, prowadzącej warsztat oraz Bogdan Muchowski, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kwidzynie. Przypomnijmy, że w zlocie, który odbył się w drugiej połowie sierpnia, wzięło udział ok. 150 volkswagenów z całej Polski.

(jk)

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe