Puchary dla tenisistów WTZ

  • 16.03.2018, 15:04
  • (jk)
Puchary dla tenisistów WTZ Jacek Kluczkowski
Z pucharami za zdobycie dwóch drugich miejsc w turnieju Pomorskiej Ligi Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych wróciły drużyny Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kwidzynie. Turniej odbył się w hali sportowej Gimnazjum w Dąbrówce. Organizatorem turnieju był Dom Pomocy Społecznej w Damaszce.

Tenisiści, w zależności od poziomu sprawności, startują w grupach: A, B i C. Drużyna składa się z dwóch niepełnosprawnych tenisistów oraz opiekuna grupy.

-Nasze drużyny spisały się bardzo dobrze. Startowały w grupach A i B. W grupie A zajęliśmy drużynowo drugie miejsce. Bardzo dobrze wypadliśmy także w grupie B, zdobywając także drugie miejsce. Klaudia Klonowska, która reprezentuje nasz warsztat, w grupie A zajęła drugie miejsce. W grupie B zwyciężył Łukasz Olszewski, opiekun grupy. Kolejny turniej odbędzie się w kwietniu w Sopocie - mówi Marian Behnke, trener niepełnosprawnych tenisistów z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kwidzynie.

Puchar za drugie miejsce w grupie A zdobyła drużyna w składzie: Klaudia Klonowska, Artur Jurczak i Marian Behnke, natomiast w grupie B drużyna, w skład której wchodzili Szymon Szpociński, Daniel Kuriata i Łukasz Olszewski.

 

(jk)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe