Przedświąteczne kiermasze wielkanocne WTZ

  • 16.03.2018, 15:08
  • (jk)
Przedświąteczne kiermasze wielkanocne WTZ Jacek Kluczkowski
Przedświąteczne kiermasze wielkanocne odbędą się 17 i 24 marca w Centrum Handlowym „Liwa” w Kwidzynie. W godzinach 10.00-15.00 będzie można kupić oryginalne i niedrogie ozdoby, które upiększą w okresie świątecznym każdy dom. Wszystkie wyroby to efekt zajęć prowadzonych dla niepełnosprawnych osób z powiatu kwidzyńskiego w kwidzyńskim Warsztacie Terapii Zajęciowej z siedzibą w Górkach.

Dochód ze sprzedaży wyrobów w całości przeznaczony zostanie na rehabilitację społeczną i zawodowa niepełnosprawnych uczestników warsztatu. Kiermasze odbywają się w okresach świątecznych już od kilkunastu lat. Ich organizatorem jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie, prowadzony przez Fundację „Misericordia”. Swoje stoisko podczas kiermaszu będą miały także Świetlice Środowiskowe Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Elbląskiej.
Współorganizatorzy kiermaszu to Centrum Handlowe „Liwa”, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Elbląskiej w Kwidzynie.

 

(jk)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe