Już w sobotę 5 Leśna Włóczęga Nocą

  • 10.07.2019, 22:03 (aktualizacja 10.07.2019, 22:08)
  • Żródło: Lasy Państwowe
Już w sobotę 5 Leśna Włóczęga Nocą
5 Leśna Włóczęga Nocą odbędzie się 13 lipca br. – wszystkich chętnych, miłośników lasu serdecznie zaprasza Nadleśnictwo Kwidzyn.

Zbiórka przy AGAPE w Borowym Młynie o godzinie 21:45. Wyruszamy na trasę o godz. 22:00. Do przejścia zaplanowano 4,5 km urokliwymi, leśnymi duktami w czasie pełni księżyca.

 

W tegorocznej włóczędze wezmą udział osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach więc trasa będzie nieco krótsza niż zazwyczaj. Liczymy na to, iż uczestnicy włączą się w pomoc osobom niepełnosprawnym, jeśli zajdzie taka potrzeba. Trasa została dopasowana i przetestowana, aby osoba na wózku mogła ją pokonać. Nie ma dużych wzniesień, a droga wiodła będzie w większości z górki. Na pokonanie dystansu 4,5 km przewidzieliśmy 2 godziny.

Po zakończeniu marszu, na terenie Agape w Borowym Młynie, będzie czekał na wszystkich gorący posiłek i ognisko. Potem, osoby chętne zapraszamy na dalsze biesiadowanie przy ognisku na parking leśny oddalony o około 1 km.

Prosimy pamiętać o kocach oraz repelentach przeciw komarom i kleszczom.

 

Zapisy na włóczęgę prowadzi Leśniczy - Mirosław Abramek tel. 512 363 858.
Chętni proszeni są o zapisy do dnia 9.07.2019r.

 

Źródło: Lasy Państwowe

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe