Muzyczne pożegnanie wakacji

  • 02.09.2019, 08:26
  • Tekst i zdjęcia: Ryszard Bartosiak
Muzyczne pożegnanie wakacji Fot. Ryszard Bartosiak
SADLINKI. Na placu sportowym przy sadlińskiej szkole odbył się festyn rodzinny „Pożegnanie wakacji”. Jego organizatorem był urząd gminy, a swoje stoiska z wypiekami, kawą i herbata przygotowały koła gospodyń wiejskich. Gwiazdami wieczoru były zespoły disco polo „Junior” i „Impuls”.

Mijające wakacje można żegnać w najróżniejszy sposób. Muzycznie i biesiadnie pożegnano je w Sadlinkach. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszej publiczności. Dla nich przygotowano prawdziwe wesołe miasteczko z najróżniejszymi dmuchanymi atrakcjami. Był też tor gokartowy na którym przyszli następcy Roberta Kubicy mogli spróbować swoich sił podczas wyścigów. O gusta kulinarne zadbały natomiast koła gospodyń wiejskich. Członkinie kół z Olszanicy, Nebrowa Małego, Nebrowa Wielkiego oraz z Sadlinek przygotowały specjalne stoiska kulinarne. Podczas festynu można było również posilić się u strażaków. Druhowie, a właściwie druhny z OSP Bronisławowo, ugotowały grochówkę, którą częstowano każdego, kto tylko chciał się posilić. Część muzyczną festynu rozpoczął zespół „The Flonders”, który wykonywał żeglarskie szanty. Kolejnym punktem była rewia piosenki z Teatrem Muzycznym „HALS”, który zaprezentował program „Piosenka jest dobra na wszystko”. Gwiazdami tegorocznego pożegnania wakacji były natomiast zespoły „Junior” i „Impuls”. Po koncercie każdy mógł sobie zrobić z gwiazdami zdjęcie i otrzymać płytę zespołu. Festyn zakończył się „dyskoteką pod chmurką” prowadzoną przez zespół “Szury”.

Tekst i zdjęcia: Ryszard Bartosiak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe