Możliwości finansowania rozwoju - warsztaty dla MŚP

  • 26.09.2019, 11:25
  • redakcja
Możliwości finansowania rozwoju - warsztaty dla MŚP
Konferencja "Możliwości finansowania rozwoju - warsztaty dla MŚP" jest specjalnym, niepowtarzalnym wydarzeniem realizowanym przy współpracy z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną, Agencją Rozwoju Przemysłu oraz Towarzystwem Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych. Adresatami konferencji są małe i średnie firmy oraz samorządy lokalne. Tematy poruszane podczas spotkania to m.in.: gwarancje BiznesMax, leasing dla Przedsiębiorców, finansowanie inwestycji B+R.
Organizowane do tej pory konferencje (w czerwcu 2018 w Gdyni i w kwietniu 2019 w Sopocie) cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno Przedsiębiorców jak i Samorządowców. Jestem przekonana, że także teraz uczestnicy uzyskają wiele interesujących informacji, które pozwolą im korzystać z dostępnych, a czasem mniej znanych narzędzi rynku finansowego służących wsparciu rozwoju firm sektora MŚP.
 
Bieżąca konferencja realizowana jest przy współpracy z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną, Agencją Rozwoju Przemysłu i Towarzystwem Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych.
 
Zachęcam również do zajrzenia na stronę; www.regionalnekonferencje.bgk.pl

 

html_redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe