Rodzinne warsztaty WOŚP w Kwidzynie

  • 28.11.2019, 09:25
  • Źródło: Kurier Kwidzyński
Rodzinne warsztaty WOŚP w Kwidzynie
- Zależy nam żeby zrobić jak najwięcej przedmiotów, które później wystawiamy na aukcje, na stoisku KCK na hali. Mamy nadzieję, że finał będzie w tym roku tak samo rozbudowany, jak do tej pory oraz to, że wszystko się uda i będzie dużo ludzi - mówi naszej redakcji Pani Anna Topolska, pracownik Kwidzyńskiego Centrum Kultury.

Od trzech lat w pracowni kreatywnej KCK organizowane są rodzinne warsztaty tworzenia przedmiotów na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Warsztaty trwały dwa dni - 22 i 23 listopada. Dla wszystkich zainteresowanych, którzy poprzez przyjemność i wspólnie spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi chcą wspomóc finał WOŚP, zaplanowane było robienie pompowanych stworów, dekorowanie płóciennych toreb, łapaczy snów, szycie na maszynie oraz wyplatanie papierowej wikliny.

-W zeszłym roku udało nam się z tego stoiska i z warsztatów prowadzonych na hali zebrać 4500 złotych, działamy- dodaje pani Ania.

Warsztaty wzbudziły zainteresowanie wielu mieszkańców, nie tylko małych, ale również starszych. Każdy mógł dodać coś od siebie i stworzyć coś ciekawego. Wszystkie dzieła wystawione zostaną na aukcji podczas 28.finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Źródło: Kurier Kwidzyński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czytelnik
czytelnik 28.11.2019, 18:29
Ale super , że ktoś sie zainteresował i to dodał wszyscy powinni widzieć , że w Kwidzynkowie są takie warsztaty.

Pozostałe