Masz poniżej 30 lat - wykorzystaj szansę otrzymania dotacji na rozwój własnej firmy

  • 06.12.2019, 12:32
  • Źródło: PIFE Malbork
Masz poniżej 30 lat - wykorzystaj szansę otrzymania dotacji na rozwój własnej firmy
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Malborku oraz Kwidzyński Park Przemysłowo - Technologiczny zapraszają na spotkanie informacyjne, organizowane w dniu 12 grudnia 2019 r., mające na celu przedstawienie kompleksowej wiedzy na temat zakładania działalności gospodarczej przy wsparciu z Funduszy Europejskich. Spotkanie informacyjne jest skierowane do osób poniżej 30 roku życia.​

Marzysz o byciu swoim własnym szefem? Masz jakąś pasję, którą chcesz wykorzystać w swojej pracy? Masz mniej niż 30 lat? Z Funduszami Europejskimi Twoje plany mogą stać się rzeczywistością. Podpowiemy z jakich źródeł finansowania możesz skorzystać i udzielimy wskazówek jak napisać dobry biznesplan. Nie zmarnuj swojej szansy. Zapraszamy 12 grudnia 2019 r. o godz. 11:00 do Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego (KPPT) na bezpłatne spotkanie.
 

W programie spotkania m.in.:
- wprowadzenie do Funduszy Europejskich,
- wsparcie na założenie działalności gospodarczej oraz szkolenia zawodowe oraz staże w ramach projektów z poddziałania 1.2.1. PO WER,
- wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy,
- wskazówki dotyczące dobrego biznesplanu,
- preferencyjne pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej,
- źródła informacji o Funduszach Europejskich.

 

Termin i miejsce spotkania:
Spotkanie odbędzie się 12 grudnia 2019 r., w godzinach 11.00 – 13.30 w siedzibie Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego, Górki 3A, 82-500 Kwidzyn.

 

Zgłoszenia:
Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres mailowy [email protected] lub telefonicznie pod numerem 728 486 436.

 

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego.
Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.​

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach.

 

Źródło: PIFE Malbork

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe