Powiat. Uroczysta gala w KPPT Nagrody dla przedsiębiorców

  • 23.01.2020, 11:18
  • Żródło: Kurier Kwidzyński
Powiat. Uroczysta gala w KPPT Nagrody dla przedsiębiorców
Już w najbliższy piątek zostaną wręczone nagrody starosty kwidzyńskiego dla przedsiębiorców i osób, które wyróżniają się w działaniach związanych z rynkiem pracy. Nagroda dotycząca przedsiębiorczości przyznawana jest w kategoriach: przedsiębiorca roku i przedsiębiorca innowacyjny, natomiast nagroda dotycząca rynku pracy w kategorii promocja zatrudnienia.

- Kolejny rok nagrody wręczymy w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Kandydaci zostali zgłoszeni i zatwierdzeni pod koniec ubiegłego roku. Formuła wręczenia nagród się nie zmieniła – twierdzi Jerzy Godzik, starosta kwidzyński.

 

Kandydatów do nagrody w dziedzinie gospodarka, w kategoriach przedsiębiorca roku oraz przedsiębiorca innowacyjny, mogły być zgłaszane przez władze samorządowe gmin powiatu kwidzyńskiego, instytucje, organizacje gospodarcze i zawodowe, stowarzyszenia oraz osoby fizyczne i prawne. Zgłoszeń kandydatów do nagrody w dziedzinie rynku pracy dokonał Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie.

 

Zarząd powiatu zaopiniował już wnioski o przyznanie Honorowej Nagrody Przewodniczącego Rady Powiatu Kwidzyńskiego za praktyczne wdrażanie w życie idei samorządności oraz Honorowej Nagrody Starosty Kwidzyńskiego za wybitne osiągnięcia na rzecz rozwoju powiatu kwidzyńskiego. Uroczystość podczas której zostaną wręczone nagrody zaplanowano na 3 kwietnia.

(jk)

Źródło: Kurier Kwidzyński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Iko
Iko 26.01.2020, 11:56
Nagrody zostały wręczone już dwa dni temu!!!

Pozostałe