Zapisywano zdalnie i tradycyjnie Zakończono rekrutację do szkół

  • 06.05.2020, 10:52
  • Źródło: Kurier Kwidzyński
Zapisywano zdalnie i tradycyjnie Zakończono rekrutację do szkół Na zdjęciu: Piotr Widz z-ca burmistrza Kwidzyna, który w samorządzie kwidzyńskim odpowiada za sprawy oświatowe. foto: UM Kwidzyn
Zakończona została rekrutacja do szkół podstawowych prowadzonych przez samorząd miasta. Rekrutacja prowadzona była za pomocą poczty elektronicznej, a także tradycyjną drogą. Sekretariaty szkół przez cały czas funkcjonowały przyjmując zgłoszenia od rodziców.

- Rekrutacja odbyła się częściowo zdalnie, a częściowo w tradycyjnej, papierowej formie. Została już zakończona. Tylko niewielka liczba dzieci nie została zgłoszona. Ich rodzice nie odpowiadają pod wskazanymi adresami na monity ze strony szkół. Zakładamy, że ta niewielka grupa osób nadal przebywa za granicą i zgłosi się podczas drugiego etapu rekrutacji - mówi Piotr Widz, wiceburmistrz Kwidzyna.

Rodzice, którzy nie zgłosili dzieci mają czas do końca sierpnia, aby to zrobić.

(jk)

Źródło: Kurier Kwidzyński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe