Planujesz kupić designerski wózek zakupowy? Sprawdź, co warto wiedzieć!

  • 23.07.2020, 15:51
  • Źródło: Materiał partnera
Planujesz kupić designerski wózek zakupowy? Sprawdź, co warto wiedzieć!
Zacznijmy od krótkiego wyjaśnienia, czym jest wózek zakupowy, o jakim mowa. Wielu czytelników może bowiem sądzić, że chodzi o torbę na kółkach, z jaką często można zobaczyć starsze panie, przemierzające sklepowe korytarze. Wbrew pozorom, nowoczesne wózki są dalekie o tych, które kojarzymy z naszymi kochanymi babciami. Obecnie prym wiodą składane, wielofunkcyjne modele o niebanalnym kształcie i kolorze. Są tak skonstruowane, że nawet najcięższe zakupy nie stanowią problemu – a dojazd do domu jest w pełni komfortowy. Jeśli rozglądasz się za takim produktem, ten artykuł powinien Cię zainteresować.

Co za dużo, to nie zdrowo – znajdź idealną torbę na zakupy, ale za nią nie przepłacaj

Częstym błędem popełnianym przez klientów jest decydowanie się na wózki, wyposażone w jak najwięcej funkcji dodatkowych. Nie można jednak zapominać, że wszystkie udogodnienia kosztują, a im więcej innowacyjnych rozwiązań, tym większa waga wózka oraz jego cena. Optymalnym rozwiązaniem jest więc znalezienie modelu, który odpowiada naszym konkretnym potrzebom. Zastanówmy się, czy funkcja szybkiego składania do kompaktowych rozmiarów jest tym, na czym nam zależy. Być może wcale nie zamierzamy składać wózka, by schować go w szafie lub przewieźć w bagażniku?

Kolejny ważny punkt to koła, a dokładniej ich ilość oraz układ. Sześciokołowe modele 'wchodzące po schodach' znacznie różnią się od klasycznych wózków 2-kołowych. O ile w obu przypadkach wygoda prowadzenia pozostaje na wysokim poziomie, wyprawa po schodach będzie się wiązała z innymi odczuciami. Ponadto, ważna jest także pojemność: czy aby na pewno potrzebujemy kilku dodatkowych kieszeni, które zwiększą wagę wózka? Jeżeli tak, śmiało po nie sięgnijmy. W przeciwnym wypadku, wybierzmy na wersję podstawową. Decyzja jaką podejmiemy, będzie miała duży wpływ na nasze codzienne wyjścia do sklepu. Nie chcemy przecież by okazało się, że wybrany model nie jest w stanie udźwignąć zakupów, a koła nie pozwalają na przyjemne pokonanie schodów. Przed zakupem dobrze zatem sprecyzować własne potrzeby i tak dobrać wózek, aby idealnie się w nie wpisał.

Dla pewności, że wózek zakupowy będzie solidny i niezawodny, wybierz sprawdzoną markę

Chociaż obecnie na rynku działa wielu producentów wózków zakupowych, tylko jeden cieszy się nienaganną opinią wśród użytkowników. Jeśli miałeś już okazję rozejrzeć się wśród znanych marek, z pewnością Twojej uwadze nie umknął producent ROLSER. Na stronie RolserSklep.pl można zamówić oryginale wózki na zakupy tej hiszpańskiej marki, od lat zdobywającej uznanie klientów na całym świecie. Użytkownicy designerskich toreb z dumą jeżdżą na zakupy, a następnie z uśmiechem wracają z nimi do domów. Wózki Rolser bazują na innowacyjnych konstrukcjach, które w 100% spełniają swoje zadanie. Teraz, kiedy znasz już podstawowe kwestie związane z wyborem odpowiedniego modelu oraz wiesz, gdzie go szukać, nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Cię na zakupy! Odwiedź autoryzowany RolserSklep i złóż zamówienie na oryginalny wózek wysokiej jakości, który posłuży Ci przez długie lata.

Źródło: Materiał partnera

Podziel się:


Pozostałe