GOK Gardeja zaprasza dzieci na przedstawienie ,,Trzy Świnki"

  • 16.09.2020, 20:00
  • Źródło: Kurier Kwidzyński
GOK Gardeja zaprasza dzieci na przedstawienie ,,Trzy Świnki"
Po długiej przerwie spowodowanej trwająca epidemią Gminny Ośrodek Kultury w Gardei zaprasza dzieci Was na spotkanie z teatrem. Już w czwartek 24 września o godzinie 17:00 w sali widowiskowej GOK będzie możliwość obejrzeć przedstawienie ,,Trzy świnki”.

O czym jest ta bajka?

Pewnego razu trzy małe prosiaczki dochodzą do wniosku, że kram, w którym zamieszkały jest już niewystarczającym dla nich domkiem. Postanawiają zbudować własne. Swoją pomoc oferuje handlarz, właściciel owego kramu. Ta pozorna przysługa, staje się początkiem trzech różnych historii. Czy prosiaczkom uda się wybudować wymarzony dom? Kto jeszcze będzie chciał im w tym przeszkodzić?

Przedstawienie oparto na podstawie baśni Braci Grimm. Spektakl adresowany dla widzów od 3 lat. Premiera odbyła się 18 styczeń 2019 rok, w reżyserii Henryka Hryniewickiego, scenografia: Dagmara Jemioła-Hryniewicka, muzyka: Marek Papaj

GOK PROSI O ZABRANIE ZE SOBĄ MASECZEK OCHRONNYCH, A TAKŻE O PODPISANIE PRZY WEJŚCIU OŚWIADCZENIA DOTYCZĄCEGO AKTUALNEGO STANU ZDROWIA, W ZWIĄZKU Z CHOROBĄ COVID-19.

Źródło: Kurier Kwidzyński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe